В робочі дні з 9:00 по 19:00

Слава Україні! Ми працюємо заради Вас,
працюємо заради перемоги!

Акційні товари

3 080.00грн. 3 465.00грн.
Обслуговування
Обслуговування

Обладнання під замовлення в зручні терміни
Лояльність
Лояльність

Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Консультація
Консультація

Підбір аналогів на будь-які позиції
Популярні категорії
Виробники

Інтернет-магазин мережевого обладнання Nexen

У сучасному світі, де Інтернет став невіддільною частиною повсякденного життя, мережеве обладнання відіграє величезну роль у забезпеченні доступу до глобальної мережі та передачі даних між комп'ютерами та іншими пристроями.

Інтернет-магазин мережного обладнання

Мережеве обладнання - це широкий спектр технологій та пристроїв, від простих роутерів та світильників до серверних систем та комутаторів рівня ядра. Воно виконує безліч завдань, включаючи маршрутизацію та комутацію, керування трафіком, фільтрацію та захист інформації, а також забезпечення безперебійної роботи мережі.

Яке мережеве обладнання можна замовити в інтернет-магазині?

У каталозі інтернет-магазину мережне обладнання поділено на дві великі групи: активне та пасивне. Перед тим, як замовити мережне обладнання, важливо зрозуміти різницю між ними, а також які пристрої відносяться до того чи іншого різновиду.

Активне мережеве обладнання

На відміну від пасивного, активне мережеве обладнання для виконання своїх функцій потребує підключення до джерела живлення. Воно виконує передачу даних у мережі та керує трафіком, а також забезпечує безпеку з'єднання та безперебійний обмін інформацією між підключеними пристроями.

До активного мережного обладнання належать:

  • Маршрутизатори (роутери) - забезпечують маршрутизацію трафіку між різними мережами та підмережами, дозволяючи встановлювати оптимальні шляхи передачі даних.
  • Точки доступу Wi-Fi - забезпечують бездротове підключення до мережі, дозволяючи передавати дані по радіоканалу. Бездротова точка доступу може розширювати покриття чинної мережі або працювати як незалежна базова станція. Існує як обладнання для роботи у приміщеннях, так і вуличні Wi-Fi точки доступу.
  • Мости - використовуються для з'єднання між собою різних мереж фізично, перетворюючи формат сигналів для сумісності різних типів мереж.
  • Концентратори (хаби) - це базовий пристрій, простіший за світч, він не створює таблицю комутації, в якій розмічені передавальні та приймальні пристрої. Концентратор просто приймає сигнали з кількох пристроїв і поєднують їх в один потік для трансляції мережею.
  • Комутатори (світчі) - забезпечують комутацію трафіку між пристроями всередині однієї мережі, дозволяючи передавати дані цілеспрямовано тільки тим девайсам, які мають їх отримати. Для визначення одержувача кожен комутатор складає віртуальну таблицю комутації, де кожному передавальному пристрою відповідає приймальний.
  • Медіаконвертери - призначені для перетворення формату сигналів для сумісності з різними типами кабелів та мережевих інтерфейсів. Наприклад, медіаконвертер може перетворити сигнал, що йде по кручений парі в придатний для трансляції по оптоволоконних мереж.
  • Повторювачі (репітери) - застосовуються для збільшення дальності з'єднання та посилення слабкого сигналу. Вони приймають слабкий сигнал від джерела і передають його з посиленням. Однак, використання повторювачів може призвести до зниження швидкості роботи, оскільки вони передають кожен пакет двічі.
  • Оптичні SFP модулі - призначені для перетворення електричних сигналів на оптичні та навпаки для передачі даних по волоконно-оптичних лініях зв'язку. Ці модулі підключаються до мережних комутаторів, у конструкції яких передбачено SFP-роз'єм.
  • Міжмережеві екрани - відповідають за безпеку мережі, блокуючи небажаний трафік та захищаючи мережеві ресурси від несанкціонованого доступу.
  • PowerLine адаптери. Використовують наявну електропроводку в будівлях передачі даних. PowerLine адаптери зазвичай є комплектом з двох девайсів, один з яких підключається до роутера через Ethernet-кабель, а інший - до пристрою, що підключається до мережі. Обидва адаптери включаються до розетки.
  • Сплітери - допомагають розділити сигнал на кілька потоків передачі даних на кілька пристроїв. Можуть бути використані для підключення IP-камер без підтримки живлення через PoE-роз'єм.

Купити мережеве обладнання в Києві та Україні

Наш інтернет-магазин Nexen працює безпосередньо з найбільшими постачальниками мережевого обладнання в Україні, що дає можливість запропонувати клієнтам не лише гарні ціни, а й офіційну гарантію на весь модельний ряд. Придбати мережеве обладнання Ви можете на нашому сайті. До послуг клієнтів - оперативна доставка та самовивіз з офісу.

Ціна мережного обладнання може сильно змінюватись в залежності від його типу, функціональності та виробника. Наприклад, вартість простих некерованих комутаторів може бути кілька десятків доларів, при цьому ціна промислових світчів рівня ядра може досягати кількох тисяч. Якщо Ви вагаєтесь з вибором - зверніться до наших консультантів, вони дадуть відповідь на будь-які питання.

Статті на головній