В робочі дні з 9:00 по 19:00

Точка доступу Mikrotik cAP ac (RBcAPGi-5acD2nD)

Виробники MikroTik
Модель: RBcAPGi-5acD2nD
Артикул: 220125
3 240.00грн.
В наявності
Точка доступу MikroTik cAP ac (RBcAPGi-5acD2nD) Точка доступу MikroTik cAP ac (RBcAPGi-5acD2nD) призначена для внутрішньої установки на вертикальні та горизонтальні поверхні – на стіни та полиці. Випускається виробником у двох форм-факторах – круглому (діаметр 136 мм, висота 30 мм) та квадратному (1...Точка доступу MikroTik cAP ac (RBcAPGi-5acD2nD)

Точка доступу MikroTik cAP ac (RBcAPGi-5acD2nD) призначена для внутрішньої установки на вертикальні та горизонтальні поверхні – на стіни та полиці. Випускається виробником у двох форм-факторах – круглому (діаметр 136 мм, висота 30 мм) та квадратному (145 мм х 145 мм х 30 мм). Корпус пристрою виготовлений з якісного пластику білого кольору та має чудовий зовнішній вигляд.

Модель RBcAPGi 5acD2nD є дводіапазонною точкою доступу, що забезпечує покриття в радіусі 360 градусів на частотах дволанцюжкового Wi-Fi п'ятого покоління 2,4 ГГц у стандарті 802.11b/g/n (швидкість 300 Мбіт/с) та 5 Ггц у стандарті 802.11ba/n/ас (швидкість 867 Мбіт/с). Робота на обох частотах підтримується підсилювачами з коефіцієнтами посилення 2 і 2,5 відповідно. af/at, а другий пасивний вихід РОЕ. Таким чином, точка доступу MikroTik cAP ac працює не тільки в режимі бездротового репітера, а й дозволяє розширювати мережу за допомогою кабельних з'єднань. Реалізована підтримка апаратного прискорення IPsec.

Серцем пристрою є чотириядерний процесор IPQ-4018 (архітектура ARM 32bit) з номінальною тактовою частотою 716 МГц та об'ємом оперативної пам'яті 128 Мб (сховище даних 16 Мб). Він, у поєднанні зі спеціалізованою операційною системою RouterOS з 4-м рівнем ліцензії, забезпечує потужну та продуктивну роботу моделі MikroTik RBcAPGi-5acD2nD у мережах будь-якого рівня складності.

Особливістю точки доступу cAP ac є клавіші відключення всіх звукових та світлових сигналів – модель з круглим корпусом має дві такі кнопки, з квадратним – обладнана однією клавішею. Встановлюють RBcAPGi-5acD2nD у сухих приміщеннях з температурою повітря від -40С до 50С. Комплект установки, кріплення, а також РоЕ-інжектор та адаптер 24В/1,2А додаються. Максимальне споживання електроенергії не перевищує 24Вт.

Як купити точку доступу MikroTik cAP ac (RBcAPGi-5acD2nD)

Купити точку доступу cAP ac RBcAPGi-5acD2nD за ціною виробника можна в гіпермаркеті мережевої електроніки обладнання – компанії «Сетевуха». Як офіційний дистриб'ютор MikroTik, «Сетевуха» забезпечує високий рівень гарантійного та сервісного обслуговування, що відповідає стандартам виробника.

Покупець може купити cAP ac онлайн або в офісі «Сетевухи». У разі купівлі через Інтернет товар доставляється до будь-якого населеного пункту України. Передбачена можливість вибору форми оплати.

Точка доступу MikroTik cAP ac (RBcAPGi-5acD2nD) – потужний та багатофункціональний пристрій високої якості за оптимальною ціною.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Wi-Fi точки доступу MikroTik