В робочі дні з 9:00 по 19:00

Маршрутизатор Mikrotik hEX S (RB760IGS)

Виробники MikroTik
Модель: RB760IGS
Артикул: 220048
2 840.00грн.
В наявності
Маршрутизатор MikroTik rb760igs hEX S Модель п'яти портового Gigabit Ethernet маршрутизатора MikroTik rb760igs hEX S використовується в локальних мережах, розгорнутих у житлових приміщеннях та офісах в умовах, коли не потрібно забезпечувати бездротове з'єднання. П'ять кабельних інтерфейсів підключен...
Характеристики
...Маршрутизатор MikroTik rb760igs hEX S

Модель п'яти портового Gigabit Ethernet маршрутизатора MikroTik rb760igs hEX S використовується в локальних мережах, розгорнутих у житлових приміщеннях та офісах в умовах, коли не потрібно забезпечувати бездротове з'єднання. П'ять кабельних інтерфейсів підключення 10/100/1000 Мбіт/с та один оптоволоконний SFP 1,25 Гбіт/с забезпечують можливість використання різних способів передачі даних. На п'ятому порту Ethernet встановлено вихід PoE у стандарті 802.3 af/at. Наявність PoE дозволяє використовувати пристрій у зручному місці, не прив'язуючись до розміщення електричних розеток. Крім цього, комунікаційні можливості роутера MikroTik rb760igs hEX S доповнені портом USB 2.0 і слотом microSD з можливістю встановлення карти пам'яті об'ємом до 128 Мб. Висока продуктивність маршрутизатора MikroTik rb760igs чотирипотоковим двоядерним процесором MT7621A з тактовою частотою 880 МГц і об'ємом ОЗУ 256 Мб. Об'єм сховища даних становить 16 Мб. Пристрій побудований на архітектурі MMIPS. Виробник постачає з MikroTik hEX S спеціалізовану операційну систему routerOS, що має 4-й рівень ліцензії. Також здійснюється підтримка апаратного шифрування IPsec (швидкість 470 Мбіт/с) та серверного пакету The Dude. Таке поєднання компонентів обладнання та програмного забезпечення дозволяє працювати в локальних мережах будь-якої складності.

Для покращення контролю роботи модель rb760igs обладнана моніторами нагріву друкованої плати та напруги, кнопками вимкнення живлення та перемикання режиму.

Електроживлення пристрою може здійснюватись через РоЕ-in або через гніздо постійного струму. Напруга на обох входах перебуває у діапазоні 12В…57В. У комплект поставки входить адаптер живлення 24В/1,2А. Максимальна споживана потужність дорівнює 24 Вт, без навісного обладнання - 6 Вт. Маршрутизатор MikroTik rb760igs hEX S відрізняється компактними габаритними розмірами 113х89х28 мм, може працювати при температурі повітря від -40С до 70С. Встановлюють обладнання відповідно до вимог установки мережевих пристроїв з класом захисту IP22 (сухі приміщення).

Де купити роутер MikroTik rb760igs hEX S? купити модель rb760igs hEX S за рекомендованою виробником ціною. Кваліфіковане гарантійне та сервісне обслуговування надається завдяки постійному навчанню співробітників «Сітківки» роботі з обладнанням MikroTik. Вибране обладнання буде доставлено до будь-якої точки України транспортною компанією або кур'єром по м. Київ. Покупець може вибрати зручну форму оплати в залежності від особливостей своєї системи оподаткування.

Характеристики
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Роутери для офісу, Роутери з підтримкою VPN, Роутери з USB, Роутери Mikrotik