Wi-Fi роутери (бездротові маршрутизатори)
Маршрутизатор MikroTik hAP ac²(RBD52G-5HacD2HnD-TC) - Новинка 2018 року від компанії Mikrotik у лінійці маршрутизаторів ..
ADSL маршрутизатор ZYXEL XMG3927-B50A (XMG3927-B50A-EU01V1F) (AC2400, 1xGE WAN, 4xGE LAN, 1хUSB3.0, ADSL, VDSL, MIMO, 7 ..
Високопродуктивний пристрій уніфікованої корпоративної мережі Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro є найпростішим способом с..
Швидке підключення та висока швидкість Wi-Fi мережі На відміну від mesh-систем 2x2 WiFi в Zyxel Multy Mini використовуєт..
Mesh-система Zyxel Multy U є одним бездротовим маршрутизатором, який поставляється в білому корпусі. Роутер технічно осн..
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AX3 (C53UiG+5HPaxD2HPaxD) (AX1800, WiFi6, 4xGE, 1x2.5GE, WPA3, 1xUSB 3.0, підтрим..
Маршрутизатор UniFi Dream Machine Special Edition (UDM-SE) для мереж UniFi. Дисплей, різні форм-фактори та 4-ядерний про..
Міжмережевий екран ZYXEL USG20-VPN (повна назва USG20-VPN-EU0101F) розроблений спеціально для забезпечення надійного та ..
ZyWALL VPN50 підтримує нове рішення Nebula SD-WAN, яке забезпечує ефективну за вартістю оптимізацію якості сервісу WAN. ..
Білий та стильний Дизайн корпусу Multy та його білий колір говорять про його простоту та чистоту та чудово вписує в інте..
Прекрасне покриття WiFi по всьому будинку Пакет із 2-х пристроїв Multy U дозволяє побудувати потужну мережу WiFi, яка за..
ZyXEL USG20W - новий міжмережевий екран, що має повний асортимент функцій, необхідних для вирішення задач мережевої безп..
Ваш старий маршрутизатор домашньої мережі не може забезпечити хорошу якість бездротового з'єднання? З Multy ви позбавите..
Білий та стильний Дизайн корпусу Multy та його білий колір говорять про його простоту та чистоту та чудово вписує в інте..
Комплект з двох Mesh Wi-Fi маршрутизаторів ZYXEL Multy Plus (WSQ60-EU0201F) (AC3000, 3xGE LAN, 1хGE WAN, Tri-band, 1xUSB..
Портативний маршрутизатор Zyxel WAH7601 4G LTE пропонує більш тривалий час обслуговування та кращу пропускну здатність W..
Маршрутизатор (роутер) C1921 Mod Rtr, 2 GE, 2 EHWIC, 512DRAM, IP Base..
Швидкість без гальм Надшвидка широкосмугова бездротова технологія G LTE-Advanced забезпечує швидкість передачі даних до ..
VPN з посиленою безпекою Міжмережевий екран ZyWALL VPN надасть вашій компанії можливість використовувати різні типи вірт..
Мережний екран (Firewall) Мережні інтерфейси: 6xRJ-45 10/100Base-TX, 2xRJ-45 10/100Base-TX PoE Інші порти: 3xUSB 2.0, 1x..
Бездротовий маршрутизатор ZYXEL VMG8825-T50K (VMG8825-T50K-EU01V1F) (AC2200, 1xGE WAN, 1xRJ-11 WAN, 4xGE LAN, MU-MIMO, 2..
Підключення до Інтернету зі швидкістю світла LTE4506 – це портативний маршрутизатор нового покоління, що відповідає стан..
Вуличний маршрутизатор LTE Zyxel LTE7240-M403 підтримує стандарт LTE Cat. 4 та забезпечує підключення до Інтернету на шв..
Інтегрований пристрій доступу (IAD) 4G LTE-A для приміщень Zyxel LTE3316-M604 підтримує інтегровані маршрутизатори голос..
Шлюзи USG Performance Series забезпечують надійний захист невеликих підприємств від шкідливих програм та заборонених про..
Вуличний гігабітний LTE Wi-Fi маршрутизатор. Для підключення необхідно вставити лише сім-карту. Ідеальне рішення для зам..
Міжмережевий екран ZyWALL USG40W (заводська назва USG40W-EU0102F) гарантує високоефективний захист від програм шкідливог..
Міжмережевий екран ZYXEL USG FLEX 100 (USGFLEX100-EU0101F) (1xGE WAN, 4xGE LAN/DMZ, 1xSFP, 1xConsole, 1xUSB3.0)..
З огляду на популярність BYOD, Zyxel USG Performance Series допомагає невеликим компаніям розгорнути Wi-Fi скрізь, де по..
Міжмережевий екран ZYXEL USG FLEX 100 (USGFLEX100-EU0102F) (1xGE WAN, 4xGE LAN/DMZ, 1xSFP, 1xConsole, 1xUSB3.0, набір пі..
Уніфікований центр безпеки для створення безпечної мережі на підприємствах малого бізнесу, оснащений захистом від атак т..
Міжмережевий екран ZYXEL ZyWALL ATP100W (ATP100W-EU0102F) (AC1300, 1xGE WAN, 3xGE LAN/DMZ, 1хSFP, 1xUSB3.0, AP Controlle..
Міжмережевий екран ZyWALL 110 нового покоління призначений для вирішення широкого спектру завдань з організації географі..
Міжмережевий екран ZYXEL USG FLEX 100W (USGFLEX100W-EU0102F) (AC1750, 1xGE WAN, 4xGE LAN/DMZ, 1xSFP, 1xConsole, 1xUSB3.0..
ZyWALL VPN100 забезпечує різні варіанти з'єднання VPN для вашої компанії та підтримує Amazon Virtual Private Cloud (AWS ..
Кількість кібератак постійно збільшується, як і їх різноманітність, включаючи шифрувальники, шкідливий код, різні варіан..
ZyWALL VPN300 підтримує нове рішення Nebula SD-WAN, яке забезпечує ефективну за вартістю оптимізацію якості сервісу WAN...
Кількість кібератак постійно збільшується, як і їх різноманітність, включаючи шифрувальники, шкідливий код, різні варіан..
Бездротовий маршрутизатор MikroTik hAP ac lite tower (RB952Ui-5ac2nD-TC) Безпровідний маршрутизатор MikroTik hAP ac lite..
Наданий на цій сторінці бездротовий роутер ZYXEL VMG3625-T20A підійде тим, хто бажає організувати вдома роздачу інтернет..
LTE3300 Series використовує мобільну технологію широкосмугового доступу, що активно застосовується зараз, що забезпечує ..
Ваш старий маршрутизатор домашньої мережі не може забезпечити хорошу якість бездротового з'єднання? З Multy ви позбавите..
Міжмережевий екран ZYXEL NSG50 - хмарний керований шлюз безпеки Zyxel Nebula побудований з віддаленим керуванням та поту..
Компактний LTE Wi-Fi маршрутизатор. Для підключення необхідно вставити лише сім-карту. Підтримка всіх операторів. Швидкі..
Маршрутизатор (роутер) Вхід (WAN порт): 3x 10/100/1000 (WAN/LAN) Інтерфейс підключення (LAN-порт): слоти розширення Марш..
Маршрутизатор MikroTik 8-RJ45 (CRS112-8P-4S-IN) - це 8-гігабітний комутатор PoE з підтримкою Gigabit RJ45, який пропонує..
Mikrotik hAP ac³ (RBD53iG-5HacD2HnD) - Двохдіапазонний бездротовий маршрутизатор з 5 портами Gigabit Ethernet. Забудьте..
Двухдіапазонний геймерський бездротовий маршрутизатор з технологією MU-MIMO та засобами батьківського контролю Загальн..
Маршрутизатор Cisco C881-V-K9 серії 800 забезпечений 10- і 100-мегабітним комутатором Fast Ethernet. Крім інтернет-досту..
Бездротовий маршрутизатор Ubiquiti airCube (ACB-AC) Модель Ubiquiti airCube (АСВ-АС) є бездротовим маршрутизатором, приз..
Wi-Fi роутер (бездротовий маршрутизатор) є центральним пристроєм у локальній мережі (LAN), який забезпечує бездротовий доступ до Інтернету та мережевих ресурсів для смартфонів, ноутбуків, планшетів, Smart TV та іншої техніки. Його основне завдання – передача та маршрутизація мережевих пакетів між пристроями та віддаленими серверами через широкосмугове підключення (WAN).
Wi-Fi маршрутизатори широко використовуються у різних сферах (домашні мережі, офіси, громадські місця та комерційні установи). Вони сприяють зручному та ефективному використанню інтернет-ресурсів, надаючи множинне підключення до мережі без необхідності прокладання кабелів.
Як працює бездротовий маршрутизатор?
Бездротовий маршрутизатор перетворює трафік, отриманий від підключених девайсів, в радіочастотні сигнали, що передаються повітрям. Потім він приймає радіосигнали від інших пристроїв і демодулює їх назад у цифрові дані для подальшої обробки та передачі.
Роутер визначає, куди направити кожен пакет на основі його IP-адреси призначення. При цьому роутер може спрямовувати пакети між девайсами в локальній мережі (LAN) або між локалкою та інтернетом через WAN.
Wi-Fi роутер також виконує функцію комутатора, дозволяючи підключати гаджети до мережі через Ethernet-кабель. Він керує потоком інформації між дротовими пристроями та розподіляє пакети між ними та бездротовим обладнанням.
Види маршрутизаторів в інтернет-магазині
В інтернет-магазині роутери представлені в широкому асортименті, що може заплутати навіть досвідченого користувача. Далі розберемо основні критерії, за якими вони різняться між собою.
Тип пристрою
- Дротові маршрутизатори. Основна їх функція – з'єднання дротових пристроїв у локальну мережу та забезпечення доступу до світової павутини. Вони не мають Вай-Фай і використовуються, коли всі девайси, що підключаються, знаходяться в безпосередній близькості та можуть підключатися за допомогою Ethernet.
- Wi-Fi роутери. Роздають Інтернет як дротовим, і бездротовим пристроям. Таке обладнання створює бездротову мережу, для підключення до якої можна використовувати смартфони, планшети, лептопи та інші гаджети з модулем Wi-Fi. Таким чином, абонент може пересуватися приміщенням або навіть виходити на вулицю без втрати зв'язку.
- Mesh-системи. Є набором з декількох маршрутизаторів або вузлів, які працюють разом, щоб створити єдину, велику і бездоганно робочу бездротову мережу. Вони є ідеальними для великих приміщень, де звичайний роутер може не забезпечити стабільне покриття.
Тип підключення
Залежно від каналу, через який входить сигнал, маршрутизатори можуть бути:
- Ethernet. Призначені для підключення до Інтернету за допомогою кабелю Ethernet (витої пари). Вони з'єднуються з оптичним терміналом або кабельним модемом та забезпечують доступ до широкосмугового зв'язку.
- PON. Спеціалізовані пристрої, призначені для використання в оптичних мережах. Такі мережі стали популярними завдяки їхній здатності поширювати високошвидкісне з'єднання на довгі відстані з низькими втратами та перешкодами. PON (Passive Optical Network) маршрутизатори зазвичай мають оптичний порт для підключення до оптоволокна, а також стандартні роз'єми LAN для локальних пристроїв.
- ADSL. Роутери, що підтримують технологію Asymmetric Digital Subscriber Line, призначені для виходу до Інтернету за допомогою телефонної лінії. Вони інтегрують ADSL-модем, що перетворює аналоговий сигнал телефонної лінії на цифровий.
- 4G (LTE). Включають вбудований модем і SIM-карту, що дозволяє підключатися до мережі в місцях, де дроти або оптика недоступні, або небажані, за допомогою мобільної технології 4G.
- Універсальні. Пропонують гнучкість та багатофункціональність, поєднуючи різні технології підключення в одному пристрої. Вони можуть працювати з Ethernet, GPON, xDSL, а також LTE, що дозволяє легко перемикатися між різними типами доступу залежно від необхідності.
Що враховувати перед тим, як замовити Wi-Fi роутер?
Вибір Вай-Фай роутера – відповідальна та важлива справа, адже від якості та характеристик обладнання залежить стабільність та швидкість Вашого з'єднання. Далі розглянемо основні критерії, які слід враховувати перед тим, як замовити бездротовий маршрутизатор.
Діапазон частот
- 2,4 ГГц – на цій частоті забезпечується більший радіус покриття, але менша швидкість з'єднання порівняно з 5 ГГц. Цей частотний діапазон також більш схильний до перешкод, оскільки його використовують багато побутових пристроїв.
- 5 ГГц – забезпечує більш високу швидкість і менше схильний до перешкод, але має менший радіус покриття порівняно з 2,4 ГГц.
- Двохдіапазонні – такі роутери підтримують роботу на обох частотах одночасно, що дає змогу вибирати між великим радіусом покриття та високою швидкістю.
Стандарт шифрування
- WEP (Wired Equivalent Privacy) – найстаріший та найменш безпечний стандарт шифрування. На цей час його використання не рекомендовано, оскільки він має багато вразливостей.
- WPA – покращений стандарт шифрування, який значно підвищує безпеку порівняно з WEP.
- WPA2 – найбільш сучасний та безпечний стандарт шифрування, що надає захист від різних видів атак. У сучасних умовах WPA2 є пріоритетним для забезпечення максимальної безпеки.
Типи портів
- Wide Area Network (WAN). Вхідний роз'єм, який потрібен для підключення роутера по кручений парі до модема або комутатора, що надає доступ до мережевих ресурсів.
- Local Area Network (LAN). Це вихідні порти, які використовуються для підключення до комп'ютерів, ігрових приставок та телевізорів до маршрутизатора, щоб поділитися з ними доступом до Інтернету.
- USB-порти. Можуть використовуватися для підключення зовнішніх накопичувачів, принтерів та іншого обладнання, яке можна спільно використовувати учасниками локальної мережі.
Додатковий функціонал
- Підтримка IPTV. Технологія Internet Protocol Television дозволяє переглядати телевізійні канали через інтернет-з'єднання. Провайдери IPTV надають широкий спектр каналів та інтерактивних можливостей. Серед них відео на запит (VoD), а також режим таймшифт (перегляд у записі).
- MU-MIMO. Технологія дозволяє роутеру одночасно обслуговувати кілька пристроїв, покращуючи продуктивність та стабільність.
- Батьківський контроль. За допомогою нього батьки можуть обмежувати доступ дітей до певних сайтів та контенту, а також встановлювати часові рамки використання інтернету.
- Резервне підключення. З його допомогою можна використовувати двох провайдерів з одного пристрою, автоматично перемикаючись на резервний канал у разі проблеми з основним.
- Вбудований VPN-клієнт збільшує безпеку при з'єднанні з віддаленими серверами, підвищує анонімність, а також робить доступними сайти заблоковані провайдером.
- Вбудований фаєрвол. Здійснює моніторинг, фільтрацію та блокування вхідного та вихідного трафіку, щоб запобігти несанкціонованому доступу та захистити від шкідливих атак та загроз.
- QoS (Quality of Service). Технологія, що використовується для керування та визначення пріоритетів трафіку. QoS допомагає гарантувати стабільність та надійність мережевих послуг, забезпечуючи кращу продуктивність для критично важливих програм.
- Надає можливість передавати електроенергію разом із трафіком стандартним кабелем Ethernet. PoE полегшує встановлення та знижує витрати на прокладку додаткової електропроводки в корпоративних та промислових мережах, для домашнього маршрутизатора ця функція не настільки потрібна.
Швидкість передачі даних
При виборі Вай-Фай маршрутизатора слід враховувати максимальну швидкість, яку підтримує Ваш провайдер, а також кількість пристроїв, що підключаються, і одночасних користувачів.
Висока швидкість забезпечить кращу продуктивність і дасть можливість уникнути затримок при потоковому відтворенні відео, онлайн-іграх та в інших випадках, коли потрібна передача трафіку у великих обсягах.
Кількість та тип антен
Від цього фактора залежить область покриття та якість сигналу. Антени бувають:
Внутрішні. Надають менші радіус покриття та потужність сигналу. При цьому вони вбудовані в пристрій, що робить його більш компактним та зручним для розміщення.
Зовнішні. Збільшують покриття та силу сигналу, але можуть займати більше місця. При виборі бездротового роутера із зовнішніми антенами слід враховувати їх кількість та можливість регулювання напрямку для оптимізації площі, що покривається.
Радіус покриття
Від нього залежить те, наскільки добре Wi-Fi мережа функціонуватиме у приміщенні та скільки пристроїв зможе обслуговувати маршрутизатор. На це впливають:
- потужність передавача;
- частотний діапазон;
- коефіцієнт посилення антени;
- топологія приміщення;
- електромагнітні перешкоди.
Стандарт Wi-Fi
- 11n – підтримує швидкість до 600 Мбіт/с та працює на частоті 2,4 GHz;
- 11ac – новий стандарт, що пропонує швидкість до 1,3 Гбіт/с і працює на частоті 5 GHz, забезпечуючи більш високу продуктивність і менше перешкод;
- 11ax (також відомий як Wi-Fi 6) – підтримує швидкість до 10 Гбіт/с і працює на обох частотах, забезпечуючи покращену ефективність та стабільність мережі.
Вартість
Ціна Wi-Fi роутера залежить від його характеристик, функціоналу та виробника. Якщо бюджет на купівлю обладнання обмежений, варто обмежитись мінімальним необхідним набором функцій, які можуть позначитися на підсумковій вартості маршрутизатора.
До найбільш важливого функціоналу відносяться WPA2-шифрування, MU-MIMO і QoS, а ось додаткові USB-порти або вбудований VPN-клієнт, можуть бути необов'язковими, залежно від конкретних умов.
Купити Wi-Fi роутери в Києві та Україні
Якщо Ви хочете купити бездротовий маршрутизатор у Києві, інтернет-магазин Nexen – Ваш надійний партнер у цьому питанні. Завдяки прямій співпраці з найбільшими виробниками та дистриб'юторами, ми пропонуємо широкий асортимент мережевого обладнання від провідних світових брендів за прийнятною ціною.
У Харків, Львів, Дніпро, Одесу та інші міста України ми надсилаємо товари кур'єрською службою «Нова Пошта». До послуг клієнтів зручні способи оплати та швидке відправлення замовлень. Вся продукція має офіційну сертифікацію та гарантію від виробника.