VoIP GSM шлюзи
GSM шлюз на 32 канали з підтримкою технології зв'язку LTE..
GSM-шлюз на 8 SIM-карток з можливістю розширення до 44 SIM-карток..
GSM шлюз на 16 каналу з підтримкою технології зв'язку GSM..
GSM-шлюз на 40 SIM-карток з можливістю розширення до 44 SIM-карток..
Порожнє шасі з можливістю використовувати до 44 каналів GSM/WCDMA/LTE...
GSM-шлюз на 16 SIM-карток з можливістю розширення до 44 SIM-карток..
GSM-шлюз на 28 SIM-карток з можливістю розширення до 44 SIM-карток..
GSM-шлюз на 20 SIM-карток з можливістю розширення до 20 SIM-карток..
GSM-шлюз на 4 SIM-картки з можливістю розширення до 8 SIM-карток..
GSM-шлюз на 4 SIM-картки з можливістю розширення до 20 SIM-карток..
Оновлений модульний порожній шлюз із можливістю використовувати до 8 каналів GSM/WCDMA/LTE...
GSM-шлюз на 8 SIM-карток з можливістю розширення до 8 SIM-карток..
GSM шлюз на 16 каналу з підтримкою технології зв'язку LTE..
GSM шлюз на 32 канали з підтримкою технології зв'язку GSM..
Порожнє шасі з можливістю використовувати до 20 каналів GSM/WCDMA/LTE...
Порожнє шасі з можливістю використовувати до 20 каналів GSM/WCDMA/LTE...
GSM-шлюз на 12 SIM-карток з можливістю розширення до 20 SIM-карток..
GSM-шлюз на 16 SIM-карток з можливістю розширення до 20 SIM-карток..
GSM-шлюз на 8 SIM-карток з можливістю розширення до 20 SIM-карток..
GSM-шлюз на 12 SIM-карток з можливістю розширення до 44 SIM-карток..
GSM-шлюз на 20 SIM-карток з можливістю розширення до 44 SIM-карток..
GSM-шлюз на 24 SIM-картки з можливістю розширення до 44 SIM-карток..
GSM-шлюз на 32 SIM-картки з можливістю розширення до 44 SIM-карток..
GSM-шлюз на 36 SIM-карток з можливістю розширення до 44 SIM-карток..
GSM-шлюз на 44 SIM-картки з можливістю розширення до 44 SIM-карток..
GSM-шлюз на 4 SIM-картки з можливістю розширення до 44 SIM-карток..
В останні роки технологія передачі голосу за IP-протоколом (VoIP) стала дуже популярною. Вона дозволяє кардинально знизити вартість міжміських та міжнародних дзвінків у порівнянні зі звичайним мобільним зв'язком.
Для того, щоб скористатися перевагами технології VoIP, абоненти повинні мати доступ до IP-мережі. А що робити тим, хто не має такої можливості, і хто використовує в офісі звичайні мобільні телефони стандарту GSM?
Розв'язати цю проблему допоможуть VoIP GSM шлюзи. Ці пристрої дозволяють перетворити VoIP трафік передачі через GSM-лінію і навпаки. GSM-шлюз підключається до IP-АТС компанії та дозволяє об'єднати офісні IP-телефони та смартфони співробітників в одну систему.
Що таке VoIP GSM шлюз?
IP GSM шлюз — пристрій, що допомагає перетворити трафік з формату передачі промови по IP-протоколу (VoIP) у формат, що використовується в мережах мобільного зв'язку стандарту GSM, і навпаки. Це дозволяє абонентам цих мереж здійснювати дзвінки один одному.
Пристрій складається з таких компонентів:
- VoIP модуль. Відповідає за кодування та декодування аудіосигналу у формати, що використовуються в IP-телефонії (G.711, G.729 тощо).
- GSM модуль. Виконує аналогічні функції, але вже для форматів, які застосовуються в мережах GSM (FR, EFR, AMR).
- Центральний процесор. Виступає в ролі головної ланки, що управляє, яка координує роботу всіх модулів шлюзу.
- Модуль маршрутизації. Відповідає за визначення оптимальних шляхів проходження дзвінків через шлюз.
У яких випадках доцільне підключення IP GSM шлюзу?
- Відсутній стандартний зв'язок. Особливо актуальним є застосування IP GSM шлюзів у віддалених локаціях, де немає підключення до дротової телефонії.
- Сезонний бізнес. Якщо діяльність ведеться не цілий рік і проведення стаціонарної лінії зв'язку не раціонально, можна підключити шлюз для IP-телефонії як тимчасове рішення.
- Слабке покриття мобільних операторів. При слабкому сигналі до шлюзу можна підключити додаткову антену, що дозволить отримати стабільне з'єднання навіть за поганого покриття мережі.
- Необхідність багато дзвонити за кордон. Якщо Ваша діяльність пов'язана зі здійсненням великої кількості міжнародних дзвінків, Ви можете суттєво заощадити, підключивши GSM шлюз. При підключенні до офісної АТС до шлюзу через VPN міжнародні дзвінки можна здійснювати за внутрішньомережевим тарифом.
Переваги використання GSM-шлюзу
GSM-шлюзи дають компаніям безліч можливостей для оптимізації витрат та підвищення ефективності бізнес-процесів. Ось основні переваги їх використання:
- Зниження витрат на міжміські та міжнародні дзвінки. За допомогою шлюзу можна перенаправляти такі дзвінки через протокол VoIP за допомогою дешевих тарифів операторів IP-телефонії. Це дає можливість суттєво скоротити витрати на виклики в інші міста та країни порівняно зі стандартним мобільним зв'язком.
- Об'єднання віддалених офісів у єдину мережу. Використовуючи такі пристрої, можна організувати недорогу та стабільну телефонну лінію між головним офісом компанії та її філіями, розташованими в інших містах.
- Організація віддаленої роботи. Завдяки такому обладнанню співробітники отримують можливість працювати з будь-якої точки світу, не втрачаючи при цьому зв'язку з колегами в офісі.
- Масштабування можливостей АТС та резервування каналів. Пристрій дає можливість підключати додаткові мобільні номери до системи з розширенням компанії без необхідності оновлення обладнання. Крім цього, можна резервувати канали зв'язку для підвищення загальної стійкості до відмови.
- Масові SMS-розсилки. За допомогою GSM-шлюзу Ви можете налаштувати автоматичне розсилання SMS-повідомлень з новинами компанії, акціями, статусом замовлень для клієнтів.
- Підключення сигналізації та офісного обладнання. Ви можете віддалено підключитися до офісної системи безпеки, щоб отримувати SMS у разі її спрацювання, а також віддалено керувати обладнанням для відеоспостереження, системами клімат-контролю тощо.
- Автовідповідач та фіксація вхідних дзвінків. Вбудовані функції GSM-шлюзів дозволяють не пропустити важливі дзвінки навіть у неробочий час.
- Вартість. Ціна GSM-шлюзу відбивається досить швидко, оскільки встановлення такого пристрою допомагає заощадити до 75% телефонного зв'язку. Усі дзвінки між підключеними до шлюзу апаратами тарифікуються як внутрішньомережеві.
Різновиди GSM шлюзів
Існує кілька типів GSM шлюзів, які мають відмінності в принципах роботи та типі телефонної лінії, що підключається. Розберемося докладніше з кожним із них.
Аналогові шлюзи
Аналогові GSM шлюзи - найпростіший і недорогий тип обладнання для підключення телефонії до мережі GSM. Їхнє основне призначення - забезпечити роботу звичайних аналогових телефонних апаратів у зоні покриття мобільного оператора.
Вони перетворюють аналоговий аудіосигнал на цифровий формат, що використовується в мережах GSM. Для роботи шлюзів використовується вбудована SIM-картка конкретного оператора мобільного зв'язку.
Аналогові шлюзи прості в установці та використанні і не потребують складного налаштування. Достатньо підключити їх до телефонної лінії, електроживлення та зовнішньої GSM антени. При цьому звичайна стаціонарна дротова телефонія працює у звичайному режимі.
Таке обладнання підтримує кілька інтерфейсів:
- FXO. Використовується для підключення до телефонної лінії оператора зв'язку та емуляції роботи телефону.
- FXS. Дозволяє здійснювати дзвінки з боку підключеного пристрою. Через цей інтерфейс підключаються до шлюзу аналогові телефони або факси.
Обидва інтерфейси допомагають перетворити сигнал з аналогового в цифровий для передачі даних за допомогою GSM мережі.
Цифрові VoIP GSM шлюзи
VoIP GSM шлюзи — сучасніший тип обладнання, що дозволяє інтегрувати мережі мобільного зв'язку з IP-телефонією. Такі пристрої можуть одночасно підтримувати до 8-16 телефонних ліній, що досягається внаслідок застосування цифрових кодеків для обробки мови. Для підключення до IP-телефонії у VoIP шлюзах використовується інтерфейс Ethernet, а до аналогової лінії пристрою підключаються через той самий FXS порт.
Цифрові шлюзи відрізняються між собою залежно від кількості каналів зв'язку, що підтримуються. Вони бувають:
- Одноканальними. До них можна підключити лише одну SIM-карту для здійснення одиночних викликів через підключену IP-АТС. Підходять для домашнього використання чи невеликих офісів.
- Многоканальними. Дозволяють підтримувати до кількох десятків дзвінків одночасно. Вони застосовуються у великих компаніях та call-центрах та забезпечують найбільш високу продуктивність.
SIP GSM шлюзи
GSM SIP шлюзи - найсучасніший клас обладнання, який для роботи використовує SIP протокол. Стандарт використовується в більшості сучасних IP-АТС і дозволяє здійснювати інтелектуальну маршрутизацію викликів, переадресацію, використовувати шлюз як сервер для телефонії та багато іншого.
Також при використанні протоколу SIP Ви можете використовувати один номер на різних пристроях. Користувач може приймати дзвінки SIP-телефонії на стаціонарному апараті, смартфоні або планшеті.
Як вибрати IP GSM шлюз?
- Можливості масштабування. При виборі пристрою враховуйте, скільки співробітників користуватиметься телефонією в офісі. Найкраще передбачити можливості додавання нових GSM-модулів у майбутньому. Для невеликого офісу загалом достатньо 1-2 канали, для відділу продажів — 4-8, для великого колл-центру може знадобитися від 16 до 32 каналів.
- Підтримувані кодеки стиснення мови. IP GSM шлюз повинен працювати з тими ж кодеками, що й АТС, що підключається. Найбільш популярні сьогодні G.711, G.729 (дозволяє заощаджувати трафік) та G.722 (передає голос у HD-якості).
- Наявність SMS-сервера. Дасть можливість налаштувати через шлюз масове розсилання СМС повідомлень клієнтам про статус їх замовлень, знижки та акції для підвищення лояльності та кількості продажів.
- Підтримка AMI. Потрібна для підключення сторонніх систем обліку трафіку та білінгу на основі програмного забезпечення на базі Asterisk Management Interface для покращення звітності та моніторингу.
- Наявність додаткових портів та інтерфейсів. Крім стандартних роз'ємів FXO та FXS шлюз також може бути оснащений USB для підключення 4G-модема або зовнішнього накопичувача для створення резервної копії журналу викликів.
Купити GSM шлюз у Києві та Україні
Наш інтернет-магазин працює безпосередньо з провідними українськими постачальниками обладнання для IP-телефонії. На нашому сайті можна купити GSM шлюз у Києві з офіційною гарантією від виробника.
Ми надсилаємо замовлені товари до будь-яких регіонів України кур'єрською службою «Нова Пошта». Якщо продукція є в наявності на складі, доставка зазвичай займає не більше, ніж 1-2 дні. Можлива оплата безготівково для юридичних осіб.