В робочі дні з 9:00 по 19:00

Про нас

Інтернет магазин Nexen це не лише продаж роздрібних товарів та покриття невеликих завдань під потреби клієнтів, а й постачальник комплексних мережевих рішень для обробки великих обсягів даних. Також ми спеціалізуємося на побудові та монтажі мереж, Wi-Fi мереж та систем відеоспостереження. Вам потрібно розширення бездротової мережі та оновлення СКС, потрібно побудувати мережу з нуля, або підібрати комутатор для надійної та швидкої роботи – звертайтесь до нас і ми допоможемо Вам із вирішенням усіх завдань.

Ми працюємо з усіма топовими виробниками мережевого обладнання, у нашому портфелі великий список брендів та лідерів ринку мереж. Ми доставимо товар у будь-яку точку України, а також привеземо на замовлення потрібні позиції в зручний для клієнта термін.

У магазині Nexen є всі рішення для побудови мереж для малого та середнього бізнесу, а також для корпоративних просторів, коворкінгів, офісів, серверних кімнат, роздрібних клієнтів.

Завдання Nexen

  • Покриття потреб клієнтів
  • Поліпшення мереж та продуктивності
  • Захист та безпека даних клієнта
  • Сучасні технології
  • Поліпшення якості бездротового зв'язку
  • Розвиток бізнесу наших клієнтів за допомогою мережевих технологій

Чому варто купувати товар у нас?

Широкий вибір мережного обладнання за найкращими цінами
Ми постачаємо будь-які потрібні клієнтам позиції, підбираємо найкращі рішення під завдання різних рівнів складності, консультуємо з будь-яких технічних питань, привеземо обладнання на замовлення у зручний термін.