В робочі дні з 9:00 по 19:00

Точка доступу UniFi AP AC Pro (UAP-AC-PRO)

Виробники Ubiquiti
Модель: UAP-AC-PRO
Артикул: 220423
7 095.00грн.
В наявності
Точка доступу Ubiquiti UniFi AP-AC-PRO (UAP-AC-PRO) Точка доступу Ubiquiti UniFi AP-AC-PRO (UAP-AC-PRO) застосовується у випадках, якщо необхідно забезпечити високошвидкісне з'єднання з абонентами (можливо більше 250 підключень одночасно) з можливістю використовувати всі переваги операційного керува...Точка доступу Ubiquiti UniFi AP-AC-PRO (UAP-AC-PRO)

Точка доступу Ubiquiti UniFi AP-AC-PRO (UAP-AC-PRO) застосовується у випадках, якщо необхідно забезпечити високошвидкісне з'єднання з абонентами (можливо більше 250 підключень одночасно) з можливістю використовувати всі переваги операційного керування мережею UniFi. Модель UAP-AC-PRO є однією з найшвидших і найпродуктивніших у лінійці Ubiquiti UniFi AP.

Точка доступу Ubiquiti UniFi AP-AC-PRO обладнана трьома всеспрямованими дводіапазонними вбудованими антенами, які забезпечують посилення сигналу з коефіцієнтом 3 дБі для кожного з частотних діапазонів – 2,4 ГГц та 5 ГГц. Завдяки тому, що для кожного з діапазонів реалізована підтримка MIMO 3х3, вдалося досягти високих показників пропускної спроможності: до 450 Мбіт/с для частоти 2,4 ГГц; 1300 Мбіт/с для частоти 5 ГГц. Таким чином, сукупна пропускна здатність моделі UAP-AC-PRO досягає 1750 Мбіт/с. Окрім найновішого стандарту IEEE 802.11 ac, підтримується робота у всіх інших стандартах бездротового зв'язку IEEE 802.11n/a/b/g/r/k/v.

Для приєднання до мережі конструкція моделі передбачає два порти Gigabit Ethernet 10 /100/1000 Мбіт/с та один порт USB для підключення сумісних пристроїв.

Постачання точки доступу UniFi AP-AC-PRO здійснюється за методом пасивного РоЕ 48В або за стандартом 802.3af/802.3at. Постійний струм повинен надходити з напругою 44...57В. Про стан стану сигналізує світловий індикатор. Інжектор РоЕ включений у комплект поставки моделі.

Цікавою особливістю моделі є можливість її спільного використання з комутатором UniFi Switch (PoE), який автоматично визначає метод РоЕ точки доступу, а наявність моделей комутатора з різною кількістю портів (до 48 -мі) дозволяє будувати бездротові мережі найвищої складності.

Споживання електроенергії AP-AC-PRO не перевищує 9Вт.

Точка доступу UAP-AC-PRO дозволяє скористатися всіма перевагами технології UniFi, розробленої Юбікьюті:

  • розгортати бездротові мережі з безшовним роумінгом;
  • використовувати стандарт VLAN 802.1Q;
  • застосовувати покращені алгоритми QoS;
  • < li>обмежувати гостьовий трафік;
  • застосовувати системи шифрування передачі даних WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES);
  • зручно керувати всією мережею з одного пристрої тощо

Модель призначена для встановлення як всередині, так і зовні приміщень, монт аж набір, включений у комплектацію пристрою, дозволяє встановлювати АР на стіну та стелю. Температура зовнішнього середовища може коливатися в межах від -10С до 70С, вологість - до 95% без появи конденсату на корпусі. грам.

Де купити точку доступу Ubiquiti UniFi AP-AC-PRO (UAP-AC-PRO)

Партнер Юбік'юті в Україні, компанія «Сетевуха», пропонує купити точку доступу Ubiquiti UniFi AP-AC-PRO (UAP-AC-PRO) за вигідною ціною, онлайн або магазином у м. Києві. Придбаний віддалено товар доставляється покупцеві за допомогою поштово-транспортної компанії.

«Сетевуха» здійснює технічну підтримку та сервісне обслуговування продукції Ubiquiti. Гарантія на UAP-AC-PRO діє 12 місяців.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Точки доступу з портами PoE, Wi-Fi точки доступу Ubiquiti, Вуличні (зовнішні) точки доступу, Двохдіапазонні точки доступу