В робочі дні з 9:00 по 19:00

Точка доступу UniFi nanoHD (UAP-NanoHD)

Виробники Ubiquiti
Модель: UAP-NanoHD
Артикул: 220466
6 600.00грн.
В наявності
Точка доступу Ubiquiti UniFi nanoHD (UAP-nanoHD) Відмінною особливістю точки доступу Ubiquiti UniFi nanoHD (UAP-nanoHD) є підтримка найновішого стандарту бездротового зв'язку 802.11ac Wave 2 MU-MIMO (Multi-User, Multiple Input, Multiple Output) – технології, яка дає можливість одночасно декільком аб...
Характеристики
...Точка доступу Ubiquiti UniFi nanoHD (UAP-nanoHD)

Відмінною особливістю точки доступу Ubiquiti UniFi nanoHD (UAP-nanoHD) є підтримка найновішого стандарту бездротового зв'язку 802.11ac Wave 2 MU-MIMO (Multi-User, Multiple Input, Multiple Output) – технології, яка дає можливість одночасно декільком абонентам обмінюватись даними в одному каналі передачі даних. Це дозволяє ефективно застосовувати пристрій у ситуаціях, коли безліч абонентів зосереджено на обмеженій площі, наприклад, у кінотеатрі, конференц-залі тощо. Модель UAP-nanoHD працює у двох частотних діапазонах 2,4ГГц та 5ГГц, при цьому для частоти 2,4ГГц реалізована підтримка MIMO 2х2, для частоти 5ГГц – MIMO 4х4. Таким чином, точка доступу забезпечує роботу 28 незалежних каналів, включаючи канали DFS. Крім найновішого стандарту 802.11ac, пристрій підтримує роботу в стандартах 802.11a/n/b/g.

Такі технічні характеристики стали можливими завдяки апаратній частині пристрою, яка представлена:

 • двома однопортними монополярними антенами з коефіцієнтом посилення 2,8 дБі для частоти 2,4 ГГц; двома однопортними антенами з подвійною поляризацією та коефіцієнтом посилення 3 дБі для частоти 5 ГГц. Сукупна пропускна здатність моделі досягає значення 2033 Мбіт/с (300 Мбіт/с для 2,4 ГГц, 1733 Мбіт/с для 5 ГГц). Безпека обміну даними забезпечена підтримкою протоколів шифрування WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES), 802.11w/PMF. якості зв'язку.

  Точка доступу обладнана одним гігабітним портом Ethernet 10/100/1000 Мбіт/с. З його допомогою відбувається харчування електроенергією за методом РоЕ 802.3af (постійний струм 44В... 57В). Для підключення моделі UAP-nanoHD рекомендовано використовувати комутатор UniFi Switch (PoE), який до того ж покращує масштабованість мережі. Потужність, що споживається пристроєм, не перевищує 10,5 Вт.

  Пристрій виконано в компактному форм-факторі – габаритні розміри моделі UAP-nanoHD становлять 160x160x32.65 міліметрів при вазі 300 грам. Корпус має форму параболи, в центрі якої знаходиться LED-індикатор стану точки доступу. Передбачена можливість встановлення обладнання як на стіну, так і на стелю приміщення (монтажний комплект додається), виробник пропонує різні варіанти оформлення корпусу. Це дозволяє вбудувати модель UAP-nanoHD практично в будь-який інтер'єр..

  Окрім переваг використання найновіших стандартів бездротового зв'язку, користувач точки доступу Ubiquiti UniFi nanoHD повною мірою може скористатися системою керування мережею UniFi. Вона доступна на будь-якому веб-браузері або мобільному пристрої (iOS/Android), у попередньо встановленому або хмарному варіанті. UniFi забезпечує управління мережею та точками доступу, пропонує покращені алгоритми оптимізації трафіку, управління пріоритетами та обмеженнями, моніторинг, легке налаштування тощо.

  Де купити точку доступу Ubiquiti UniFi nanoHD (UAP-nanoHD) в Україні< /h2>

  Партнер Юбік'юті в Україні, компанія «Сетевуха», пропонує купити точку доступу Ubiquiti UniFi nanoHD (UAP-nanoHD) за вигідною ціною онлайн з доставкою по Україні або в офісі компанії в м. Києві. Співробітники «Сетевухи» - професіонали в роботі з високотехнологічним обладнанням Ubiquiti, - нададуть вичерпні консультації щодо особливостей налаштування та експлуатації обраної моделі. Термін дії гарантії на точку доступу Ubiquiti UniFi nanoHD (UAP-nanoHD) – 1 рік з моменту її придбання. Також працює сервісна служба та служба технічної підтримки.

Характеристики
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Точки доступу з портами PoE, Wi-Fi точки доступу Ubiquiti, Вуличні (зовнішні) точки доступу, Двохдіапазонні точки доступу