Активне мережеве обладнання
Уточнити пошук
Блок живлення 640W AC Config 2 Power Supply Spare..
Маршрутизатор MikroTik hAP ac²(RBD52G-5HacD2HnD-TC) - Новинка 2018 року від компанії Mikrotik у лінійці маршрутизаторів ..
Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module Optional..
1000BASE-T standard..
MikroTik Audience модель RBD25G-5HPacQD2HPnDпредставляє собою 3-х діапазонну Mesh точку доступу, яка відповідає стандарт..
Точка доступу Ruijie Reyee RG-RAP2266 (AX3000, WiFi6, 1xGE, MU-MIMO 2x2, PoE/DC, Ruijie Cloud)Подвійне радіо, бездротова..
ADSL маршрутизатор ZYXEL XMG3927-B50A (XMG3927-B50A-EU01V1F) (AC2400, 1xGE WAN, 4xGE LAN, 1хUSB3.0, ADSL, VDSL, MIMO, 7 ..
Точка доступу Cisco AIR-CAP2702I-E-K9 Бездротовий зв'язок Стандарт: 802.11ac Робота в двох діапазонах (dual band): є Мак..
Високопродуктивний пристрій уніфікованої корпоративної мережі Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro є найпростішим способом с..
Швидке підключення та висока швидкість Wi-Fi мережі На відміну від mesh-систем 2x2 WiFi в Zyxel Multy Mini використовуєт..
Відповідність вимогам малого бізнесу до ціни та енергоспоживання комутатора Комутатор Zyxel GS1005HP обладнаний 5 портам..
Mesh-система Zyxel Multy U є одним бездротовим маршрутизатором, який поставляється в білому корпусі. Роутер технічно осн..
Zyxel GS1900 Series складається з 8/10/16/24/48-портових комутаторів GbE зі Smart-керуванням, що забезпечують гігабітну ..
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AX3 (C53UiG+5HPaxD2HPaxD) (AX1800, WiFi6, 4xGE, 1x2.5GE, WPA3, 1xUSB 3.0, підтрим..
Цей комутатор поставляється із зручним «майстром» налаштування з web-інтерфейсом, який дає покрокові інструкції з налашт..
(GLC-BX-D=) 1000BASE-BX SFP, 1490NM..
Точка доступу Ubiquiti UniFi AP-AC-LR Точка доступу Ubiquiti UniFi AP-AC-LR – це потужний пристрій, що дозволяє підключа..
Точка доступу Wi-Fi ZyXel NWA1123-AC (NWA1123-ACV2-EU0101F) Точка доступу Wi-Fi ZyXel NWA1123 -AC (NWA1123-ACV2-EU01..
Комутатори PoE+ із серії GS1200 пропонують повноцінне керування за допомогою web, функції QoS, підтримку 802.3af та 802...
Маршрутизатор UniFi Dream Machine Special Edition (UDM-SE) для мереж UniFi. Дисплей, різні форм-фактори та 4-ядерний про..
Бездротова точка доступу Zyxel NWA1302-AC-EU0101F (Підключення не тільки через бездротову мережу, а й по проводу з подач..
Позбавтеся мертвих зон Wi-Fi у вашому будинку — з ARMOR X1бездротова мережа працюватиме в будь-якій кімнаті! Щоб прибрат..
Коммутатор Zyxel GS1008HP обладнаний 8 портами Gigabit Ethernet. Всі 8 портів комутатора підтримують PoE і забезпечують ..
Точка доступу UBIQUITI UNIFI 6 LR Область застосування Внутрішнє Підтримка PoE Є Робоча частота 2,4 GHz|5 GHz Мережний і..
Точка доступу ZYXEL WAC500H (WAC500H-EU0101F) (AC1200, 3xGE, On-Wall, NebulaFlex, захист від 3G/4G, PoE only)..
Гібридна точка доступу Zyxel NWA1123-AC PRO 802.11ac забезпечує комбіновану швидкість передачі даних до 1.75Gbps. Іннова..
Міжмережевий екран ZYXEL USG20-VPN (повна назва USG20-VPN-EU0101F) розроблений спеціально для забезпечення надійного та ..
Бездротова точка доступу Zyxel NWA1123ACPRO-EU0101F з двома радіомодулями, двома варіантами монтажу та PoE Куди б ви н..
ZyWALL VPN50 підтримує нове рішення Nebula SD-WAN, яке забезпечує ефективну за вартістю оптимізацію якості сервісу WAN. ..
10 гігабітний модуль з форм-фактором SFP для 10G Ethernet відповідає стандарту 10GBASE-SR. Призначений для роботи у бага..
Гібридна точка доступу Zyxel NWA1123-AC HD 802.11ac Wave 2 забезпечує комбіновану швидкість передачі даних до 1.6Gbps. І..
Точка доступу Ubiquiti UniFi AP-AC-PRO (UAP-AC-PRO) Точка доступу Ubiquiti UniFi AP-AC-PRO (UAP-AC-PRO) застосовується у..
Гібридна точка доступу Zyxel NWA1123-AC HD 802.11ac Wave 2 забезпечує комбіновану швидкість передачі даних до 1.6Gbps. І..
Catalyst 3K-X 350W AC Power Supply..
Точка доступу ZYXEL WAC6103D-I (WAC6103D-I-EU0101F) (AC1750, 2xGE, NebulaFlex/Controller, PoE, без бп)..
Серія GS1900 включає моделі без вентилятора та з вбудованим інтелектуальним вентилятором. Інтелектуальний вентилятор при..
Модуль підтримує зв'язок довжиною 220 м на стандартних волоконно Distributed Data Interface (FDDI) клас багатомодового о..
Точка доступу Zyxel NWA110AX (повна назва NWA110AX-EU0102F) створена для роботи зі стандартом Wi-Fi 6. З точками доступу..
Простий та високопродуктивний Smart-комутатор для мереж малого бізнесу Zyxel GS1900-48 — комутатор зі Smart-управлінням,..
Друге покоління AC Wireless зі справжньою гнучкістю Завдяки застосуванню другого покоління технології Beamforming (форму..
Точка доступу WAC6500 Series забезпечує найкращу в індустрії продуктивність Wi-Fi завдяки своїй інноваційній смарт-антен..
Точка доступу ZYXEL NWA210AX NWA210AX розроблена для надання користувачам повноцінного Wi-Fi 6 та для різних типів прогр..
Білий та стильний Дизайн корпусу Multy та його білий колір говорять про його простоту та чистоту та чудово вписує в інте..
Найкращий Wi-Fi за високої щільності клієнтських пристроїв і зі справжньою гнучкістю У WAC6303D-S застосовується техноло..
Прекрасне покриття WiFi по всьому будинку Пакет із 2-х пристроїв Multy U дозволяє побудувати потужну мережу WiFi, яка за..
Опис Zyxel NWA1123ACPRO-EU0102F Куди б ви не пішли, WiFi завжди буде з вами. NWA1123-AC PRO - стильний дизайн та приго..
ZyXEL USG20W - новий міжмережевий екран, що має повний асортимент функцій, необхідних для вирішення задач мережевої безп..
Гібридна точка доступу Zyxel NWA1123-AC HD 802.11ac Wave 2 забезпечує комбіновану швидкість передачі даних до 1.6Gbps. І..
WiFi для великої кількості користувачів, що знаходяться поза приміщеннями Розроблена для публічних місць просто неба, де..
Активне мережеве обладнання — пристрої, що дозволяють оптимізувати роботу мережі, підвищити її продуктивність та забезпечити інформаційну безпеку при побудові мережевої архітектури.
У вік інформаційних технологій правильний вибір активного мережевого обладнання — найважливіше завдання для будь-якої організації, яка прагне побудувати високопродуктивну та надійну локальну мережу на підприємстві.
Ось чому розуміння принципів роботи такого обладнання вкрай важливе для фахівців, які займаються проєктуванням, розгортанням та експлуатацією комп'ютерних систем. Розглянемо основні типи таких пристроїв, його характеристики та можливості.
Відмінності активного мережного обладнання від пасивного
Активне мережеве обладнання має низку важливих відмінностей від пасивних компонентів:
- Джерело харчування. Світч або точка доступу для роботи потребує електроживлення, тоді як кабелі, патч-корди та конектори виконують лише сполучну функцію між різними активними пристроями.
- Можливість обробляти сигнал. Пасивні компоненти здатні лише передавати інформацію без змін у той час, як маршрутизатори та комутатори можуть посилювати, регенерувати, модулювати та іншим чином обробляти сигнал для покращення його якості.
- Функції «смарт». Активні пристрої мають процесор, оперативну та постійну пам'ять, а також програмне забезпечення для виконання різних завдань, чого позбавлено пасивне обладнання..
- Взаємодія. Можуть встановлювати з'єднання та взаємодіяти з іншими пристроями мережі за стандартними протоколами (TCP/IP, FTP, SNMP та ін.).
- Функціонал. Для активних девайсів це комутація, маршрутизація, шифрування даних, контроль доступу та багато іншого.
- Надійність. Активні пристрої більш схильні до поломок і збоїв через наявність складних компонентів і комплектуючих, а ось у пасивних зазвичай нема чому ламатися, вони прості і довговічні.
- Вартість. Загалом, ціна активного мережевого обладнання набагато вища, хоча бувають і деякі винятки.
Види активного мережевого обладнання
До основних типів активного мережевого обладнання належать:
- Мережеві комутатори (світи). Призначені для комутації та фільтрації пакетів даних у мережі на основі MAC-адрес пристроїв. Комутатори працюють на канальному рівні моделі OSI та дозволяють розмежувати мережу на сегменти, підвищити її продуктивність та надійність.
- Роутери (маршрутизатори). Призначені для маршрутизації трафіку між різними мережами та сегментами мережі. Вони працюють на рівні мережі OSI. Завдяки таблицям маршрутизації роутер визначає шляхи проходження пакетів до одержувача.
- Точки доступу Wi-Fi. Служать для створення бездротової мережі та з'єднання Wi-Fi пристроїв за стандартами 802.11. Вони працюють на канальному та фізичному рівнях моделі OSI. Точки доступу можуть використовуватися для розширення існуючої дротової мережі, а також для створення ізольованих WLAN.
- Хаби (концентратори). Найпростіші девайси, що працюють фізично моделі OSI. Вони призначені для об'єднання кількох пристроїв у загальну мережу та передачі сигналів між ними (за принципом «кожен з кожним»). Хаби прості у використанні, але обмежені за функціоналом та продуктивністю.
- Мости. Виконують функції фільтрації трафіку між мережними сегментами на основі MAC-адрес. Міст пов'язує різні топології мереж між собою, наприклад Ethernet і Token Ring, і дозволяє розвантажити окремі сегменти, а також підвищити загальну продуктивність.
- Медіаконвертери. Використовуються для з'єднання мереж та обладнання з різними типами кабелів та інтерфейсів. Вони конвертують сигнали від одного типу середовища передачі даних до іншого, наприклад, від оптоволокна до крученої пари.
- Мультиплексори. Застосовуються для об'єднання кількох сигналів в один композитний і передачі по одному каналу зв'язку. На приймальній стороні відбувається зворотне демультиплексування. Це дозволяє оптимізувати використання дорогих ліній зв'язку за рахунок здешевлення прокладки СКС.
- Трансівери. Це модулі, які поєднують функції передавача та приймача та призначені для підключення мережевого обладнання до каналів зв'язку за різними інтерфейсами (RJ45, SFP, QSFP).
- Міжмережеві екрани. Їхнє призначення — контроль та фільтрація трафіку на основі заданих правил. Вони забезпечують базовий захист від несанкціонованого доступу. Сучасні міжмережеві екрани здатні аналізувати трафік як на рівні програм, так і користувачів.
- Мережні картки (адаптери). Монтуються в комп'ютери, ноутбуки та інше обладнання для підключення до Інтернету через кабель або Wi-Fi. Сучасні адаптери підтримують високошвидкісні стандарти надсилання даних (до 10Gbps) та різні типи кабелів (вита пара, оптика).
- Powerline адаптери. Допомагають здійснювати передачу інформації через існуючу електропроводку у будинку чи офісі. Це полегшує створення мережної інфраструктури без прокладання додаткових проводів. Powerline-адаптери підключаються до розетки та забезпечують швидкість до 1-2 Gbps на невеликі відстані.
- Ретранслятори (репітери). Можуть посилювати ослаблений сигнал та передавати його на великі відстані з мінімальною затримкою. Їхнє застосування дозволяє значно розширити зону покриття.
- Принт-сервери. Їх застосовують для підключення принтерів та БФП до комп'ютерної мережі. Вони дозволяють організувати спільне використання принтера кількома користувачами.
- IP-телефони. Їхнє завдання – забезпечувати організацію голосового зв'язку через IP-мережі на основі технологій VoIP. Вони підтримують стандартні функції звичайних телефонів, а також мають додаткові можливості (проведення аудіо та відеоконференцій, інтеграція з іншими додатками тощо).
- VoIP шлюзи. Виконують функцію інтерфейсу між традиційною телефонною лінією та IP-мережею. Вони перетворюють голосовий трафік з одного протоколу на інший, забезпечуючи їх сумісність. Шлюзи необхідні для організації гібридних систем IP-телефонії.
- IP-камери. Використовуються для відеоспостереження та оснащені вбудованим вебсервером, який дозволяє транслювати потокове відео по IP, а також переглядати та записувати відео віддалено.
Купити активне мережеве обладнання в Києві та Україні
На сайті інтернет-магазину Nexen Ви можете купити активне мережеве обладнання у Києві від усіх провідних світових виробників. Ми працюємо безпосередньо з найбільшими постачальниками України, тому можемо запропонувати вигідні ціни та великий асортимент продукції в наявності.
У Києві товари можна отримати у нашому офісі або замовити доставку кур'єром. До інших міст України ми доставляємо продукцію транспортною компанією «Нова Пошта». Наші технічні фахівці радо проконсультують Вас з будь-яких питань, а також допоможуть з вибором.