В робочі дні з 9:00 по 19:00

Маршрутизатор Mikrotik RB4011iGS+RM

Виробники MikroTik
Модель: RB4011iGS+RM
Артикул: 220066
7 440.00грн.
В наявності
Маршрутизатор MikroTik RB4011iGS RM Маршрутизатор MikroTik RB4011iGS RM – це потужний та продуктивний пристрій, розроблений компанією MikroTik, що забезпечує виконання функцій маршрутизації на мережевому рівні Layer-3. Незважаючи на свою доступну ціну, при створенні моделі RB4011iGS RM були використ...


Маршрутизатор MikroTik RB4011iGS RM

Маршрутизатор MikroTik RB4011iGS RM – це потужний та продуктивний пристрій, розроблений компанією MikroTik, що забезпечує виконання функцій маршрутизації на мережевому рівні Layer-3. Незважаючи на свою доступну ціну, при створенні моделі RB4011iGS RM були використані компонентна база та програмне забезпечення, що наближають її до маршрутизаторів операторського класу.

Модель RB4011iGS RM обладнана інтерфейсами підключення мережевих пристроїв двох типів:

< ul>
 • десятьма портами Ethernet з пропускною здатністю 10/100/1000 Мбіт/с для підключення до мідної кабельної мережі;
 • одним оптичним портом SFP зі швидкістю передачі даних 1/10 Гбіт/с для підключення оптоволоконних провідників.
 • Крім того, пристрій має послідовний консольний порт RJ45 для підключення обладнання для керування маршрутизатором.

  Обчислювальні можливості маршрутизатора забезпечуються центральним чотириядерним процесором операторського класу AL21400 (розробка Amazon Lab , архітектура ARM (32bit) з номінальною тактовою частотою 1400 МГц. Пристрій забезпечений 1 Гб пам'яті оперативного пристрою та 512 Мб об'єму сховища даних NAND. Маршрутизатор працює на спеціально розробленій операційній системі RouterOS, яка дозволяє виконувати основні та розширені алгоритми та функції маршрутизаторів високого класу, підтримує апаратну акселерацію IPSec.

  Для перемикання між портами використовується сучасний продуктивний чіп RTL8367SB. Він забезпечує високу швидкість перемикання без втрат пакетів даних.

  Живлення пристрою постійним струмом напругою 12...57В можна здійснювати двома способами:

  • використовуючи пасивне PoE in через порт ЕТН1;
  • за допомогою адаптера 24В/1,5А, що додається до комплекту обладнання.

  Порт ЕТН10 використовується для живлення підключеного мережного обладнання за методом пасивного PoE out (напруга постійного струму до 57В). Максимальна сила струму порт становить 600 мА, загальна – також 600 мА. Споживання потужності приладом без підключеної периферії не перевищує 18 Вт, при повному навантаженні досягає 33 Вт.

  Для безпеки роботи модель обладнана датчиком температури центральної плати та напруги. габаритні розміри 228x120x30 міліметрів, забарвлений у чорний колір та виконаний у сучасному технологічному стилі. Пристрій можна використовувати в настільному варіанті або за допомогою кронштейнів, що додаються, встановлювати в телекомунікаційну стійку 19” (висота 1U).

  Пристрій призначений для роботи при температурі повітря від -40С до 70С.

  Де купити маршрутизатор MikroTik RB4011iGS RM в Україні

  Компанія «Сетевуха» (м. Київ) є офіційним дистриб'ютором продукції MikroTik в Україні та пропонує купити маршрутизатор MikroTik RB4011iGS RM на вигідних умовах. Вони включають рекомендовану ціну моделі RB4011iGS RM і обслуговування кваліфікованим персоналом.

  Покупку можна здійснити, не відвідуючи офіс «Сітківки» - для цього достатньо відвідати сайт інтернет-магазину компанії. Придбаний товар доставляється в регіони України транспортною компанією.

  Гарантійний термін експлуатації маршрутизатора MikroTik RB4011iGS RM складає 12 місяців з моменту придбання обладнання.

  Оставить отзыв
  Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

  Немає відгуків про цей товар.

  Роутери для офісу, Роутери з підтримкою VPN, Роутери Mikrotik