В робочі дні з 9:00 по 19:00

Точка доступу ZYXEL NWA1123-ACHD-EU0101F

Виробники ZYXEL
Модель: NWA1123-ACHD-EU0101F
Артикул: 223714
9 330.00грн.
В наявності
Гібридна точка доступу Zyxel NWA1123-AC HD 802.11ac Wave 2 забезпечує комбіновану швидкість передачі даних до 1.6Gbps. Інноваційний дизайн Zyxel і прихильність компанії принципу “RF First” для забезпечення високої продуктивності та надійності з'єднання на рівні конструкції обладнання покращують покр...
Характеристики
...Гібридна точка доступу Zyxel NWA1123-AC HD 802.11ac Wave 2 забезпечує комбіновану швидкість передачі даних до 1.6Gbps. Інноваційний дизайн Zyxel і прихильність компанії принципу “RF First” для забезпечення високої продуктивності та надійності з'єднання на рівні конструкції обладнання покращують покриття та швидкість передачі даних для кожного клієнта. декількома клацаннями миші перемикати точку доступу між автономним режимом і управлінням з хмари y Nebula, що не вимагає ліцензії.

MU-MIMO – нова ера розвитку Wi-Fi
Розроблена на основі 802.11ac технологія другого покоління Wave 2 використовує механізм Multi-User MIMO (MU-MIMO). Це важливе удосконалення WiFi, що дозволяє точці доступу одночасно обмінюватися даними з кількома клієнтами, що збільшує продуктивність на 300% порівняно з точками доступу 3x3.
Технологія наступного покоління Transmit Beamforming покращує роботу всієї мережі

Beamforming (TxBF) є ще одним компонентом забезпечення надійної роботи мережі Wi-Fi з високою щільністю клієнтів. Вона збільшує загальну швидкість передачі даних у мережі, від чого виграють не тільки клієнти MU-MIMO, а й клієнти, які використовують технологію попередніх поколінь.

Чудова продуктивність
NWA1123- AC HD обладнана вдосконаленою антеною, висококласними підсилювачами та компонентами зі зниженим рівнем шуму, що дозволяє забезпечити більш високу швидкість бездротової мережі, ніж будь-яка інша доступна зараз на ринку точка доступу Wave 2.

Удосконалені функції оптимізують роботу бездротової мережі
Для забезпечення максимальної продуктивності при високій щільності клієнтів у NWA1123-AC HD застосовується функція 3G/4G interference immunity, приймач з чудовою чутливістю та DCS, які збільшують покриття сервісу для більшої кількості клієнтів та покращують якість з'єднання.

Характеристики
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Точки доступу з портами PoE, Вуличні (зовнішні) точки доступу, Wi-Fi точки доступу Zyxel, Двохдіапазонні точки доступу