В робочі дні з 9:00 по 19:00

Точка доступу Mikrotik DISC Lite5 ac (RBDiscG-5acD)

Виробники MikroTik
Модель: RBDiscG-5acD
Артикул: 220127
2 425.00грн.
Немає в наявності
DISC Lite5 ac - подальший розвиток лінійки DISC. Як відомо з назви, нова модель підтримує стандарт 802.11 ас. Але крім цього на відміну від DISC Lite5, новинка оснащена потужнішим процесором разом з оперативною пам'яттю в 256 Мб (у Lite5 лише 64 Мб). RouterOS на борту Як і всі пристрої Mikrotik, н...DISC Lite5 ac - подальший розвиток лінійки DISC. Як відомо з назви, нова модель підтримує стандарт 802.11 ас. Але крім цього на відміну від DISC Lite5, новинка оснащена потужнішим процесором разом з оперативною пам'яттю в 256 Мб (у Lite5 лише 64 Мб).

RouterOS на борту
Як і всі пристрої Mikrotik, новий DISC Lite5 поставляється з попередньо встановленою операційною системою RouterOS. Через конструктивні особливості, цей пристрій недоцільно використовувати як точку доступу, тому рівень ліцензії всього 3-й. Такий підхід дозволив знизити кінцеву роздрібну ціну без втрати можливостей.

Продуктивність
У Mikrotik RBDiscG-5acD застосовується процесор IPQ-4018 з тактовою частотою в 716 MHz. Об'єм оперативної пам'яті складає 256 Мбайт, чого буде достатньо навіть за великого навантаження. Бездротовий модуль вбудований безпосередньо в процесор, підтримує 2 канали MIMO та стандарти 802.11 a/n/ac. Для отримання найкращих результатів рекомендуємо використовувати розробку Mikrotik - протокол NV2 (NStreme другого покоління).

Сфера застосування
DISC lite ac позиціонується компанією як збалансоване рішення щодо співвідношення ціна/продуктивність та ціна/можливості. RBDiscG-5acD стане чудовим вибором для підключення віддалених клієнтів (CPE) до базової станції провайдера (WISP). Пара пристроїв RBDiscG-5acD дозволить створити бездротовий міст Point-to-Point початкового рівня середньої дальності. DISC Lite5 ac є своєрідною відповіддю на появу LiteBeam 5ac Gen2 у основного конкурента, компанії Ubiquiti.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Wi-Fi точки доступу MikroTik