В робочі дні з 9:00 по 19:00

Точка доступу Mikrotik LHG 5 (RBLHG-5nD

Виробники MikroTik
Модель: RBLHG-5nD
Артикул: 220095
2 610.00грн.
Немає в наявності
MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD) - це легка і недорога Wi-Fi точка на 5ГГц з двополяризаційною антеною з посиленням 24.5 dBi. Застосовується для створення Wi-Fi мостів або підключення до базової станції провайдера як клієнт. Сітчаста антена добре протистоїть вітровим навантаженням. Кут нахилу антени регул...MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD) - це легка і недорога Wi-Fi точка на 5ГГц з двополяризаційною антеною з посиленням 24.5 dBi. Застосовується для створення Wi-Fi мостів або підключення до базової станції провайдера як клієнт.
Сітчаста антена добре протистоїть вітровим навантаженням. Кут нахилу антени регулюється в межах 5 ° за допомогою металевої пластини з комплекту поставки. Щоб отримати високу швидкість передачі даних по Wi-Fi мосту, рекомендуємо його використовувати до 15 км. Максимальна швидкість 100 Мбіт/с досягається на відстані до 6 км.

Якщо вам необхідно нахиляти антену на більший кут, можете придбати кріплення quickMOUNT pro LHG. Воно дозволяє повертати антену на 140 ° у горизонтальній та вертикальній площині. Для встановлення пристрою на стіну підійде кріплення UB-AM.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Wi-Fi точки доступу MikroTik