В робочі дні з 9:00 по 19:00

Точка доступу Mikrotik SEXTANT G (RBSEXTANTG-5HPnD)

Виробники MikroTik
Модель: RBSEXTANTG-5HPnD
Артикул: 220111
4 315.00грн.
Немає в наявності
SEXTANT G-5HPnD - гігабітна точка доступу з вузькоспрямованим променем, побудована на базі плати RB911G. Її основне призначення – стати заміною SXT G-5HPnD у випадках, коли її потужності критично не вистачає і звуження променя рефлектором на користь дальності не дозволяється. Сфера застосування - P...SEXTANT G-5HPnD - гігабітна точка доступу з вузькоспрямованим променем, побудована на базі плати RB911G. Її основне призначення – стати заміною SXT G-5HPnD у випадках, коли її потужності критично не вистачає і звуження променя рефлектором на користь дальності не дозволяється.

Сфера застосування - PtP лінки середньої віддаленості (клієнтське обладнання для доступу до базової станції або організації бездротових мостів).

SEXTANT G-5HPnD виконана у пластиковому УФ -захищеному корпусі діаметром 250мм та вагою 830г (хомут для кріплення на щоглу входить у комплект). Світлодіодна індикація спрощує наведення на приймач при монтажі, а герметичний корпус максимально ізолює G-5HPnD від попадання вологи і дозволяє працювати навіть у зливу при температурах від -30°C до 70°C.

Живлення здійснюється за технологією PoE через мережевий кабель. Якщо Ваш свитч/комутатор не підтримує PoE out, до комплекту входить БП 24V/380mA. Енергоспоживання при максимальному навантаженні становить 11W.

В якості штатної прошивки SEXTANT G-5HPnD виступає RouterOS 3L (з можливістю апгрейду до 4L для використання як базова станція), що включає все необхідне для організації захищених і високошвидкісних PtP -лінків:

Багато функцій контролю пропускної спроможності.

  • DHCP-сервер, проксі-сервер.
  • Потужний фаєрвол з правилами маршрутизації NAT, що настроюються. Тегування трафіку.
  • Пріоритезація мультимедійного трафіку.
  • Підтримка більшості протоколів тунелювання (PPTP, PPPoE, L2TP тощо).
  • Пропрієтарні протоколи компресії трафіку Nstream та M3P.
  • Власна API та скриптова мова.

Крім веб-інтерфейсу та WinBox, RouterOS підтримує також протоколи telnet для віддаленого управління CLI.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Wi-Fi точки доступу MikroTik