В робочі дні з 9:00 по 19:00

Точка доступу Mikrotik wAP Black Edition (RBwAP2nD-BE)

Виробники MikroTik
Модель: RBwAP2nD-BE
Артикул: 220114
1 715.00грн.
Немає в наявності
MikroTik wAP (RBwAP2nD-BE) - точка доступу для домашнього Інтернету з можливістю встановлення на вулиці. Дуже зручна, якщо ви любите посидіти з ноутбуком, планшетом або смартфоном у саду, на терасі, у дворі будинку. Водонепроникний корпус дозволяє встановити її у незахищених від опадів місцях. Завдя...MikroTik wAP (RBwAP2nD-BE) - точка доступу для домашнього Інтернету з можливістю встановлення на вулиці. Дуже зручна, якщо ви любите посидіти з ноутбуком, планшетом або смартфоном у саду, на терасі, у дворі будинку.

  • Водонепроникний корпус дозволяє встановити її у незахищених від опадів місцях.
  • Завдяки підтримці стандарту 802.3at ви можете встановити MikroTik wAP далеко від електричної розетки, пристрій отримуватиме живлення по кручений парі.
  • Компактний акуратний корпус непомітний і ідеально впишеться в будь-яке оточення.
  • Призначений для кріплення на стіні (wAP = wall AP), але можна також встановити на стелю або трубу стовп (відповідні кріплення є в комплекті).

Параметри WiFi MikroTik wAP

  • Вбудований радіомодуль 2,4 ГГц dual-chain, стандарту 802.11b/g/n.
  • Всіноспрямована антена 2 dBi.
  • 4 рівень ліцензії RouterOS.

Монтаж MikroTik wAP (RBwAP2nD-BE)
Роз'єми для крученої пари знаходяться під кришкою MikroTik wAP. Кабель можна підвести через отвір на задній стінці (його потрібно виламати заздалегідь) - в цьому випадку кручена пара буде прихована і гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. MikroTik wAP кріпиться на стіну або стелю таким чином, що точку доступу нелегко буде зняти, не відкрутивши задню кришку. Вона, у свою чергу, кріпиться спеціальним гвинтом, який може бути відкручений лише власником. Незайва обережність для точки доступу, встановленої на вулиці.
Випускається у 2 колірних варіантах - білому (RBwAP2nD) та чорному (RBwAP-2nD-BE).

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Wi-Fi точки доступу MikroTik