В робочі дні з 9:00 по 19:00

Комутатор EdgeSwitch 5XP (ES-5XP)

Виробники Ubiquiti
Модель: ES-5XP
Артикул: 220405
4 500.00грн.
В наявності
Комутатор Ubiquiti EdgeSwitch 5XP ES-5XP Модель Ubiquiti EdgeSwitch 5XP (ES-5XP) – це недорогий і продуктивний керований комутатор, який забезпечує високу швидкість з'єднання надійність пасивного РоЕ. Пристрій обладнано п'ятьма портами Gigabit Ethernet 10/100/1000 Мбіт/с, кожен з яких підтримує паси...


Комутатор Ubiquiti EdgeSwitch 5XP ES-5XP

Модель Ubiquiti EdgeSwitch 5XP (ES-5XP) – це недорогий і продуктивний керований комутатор, який забезпечує високу швидкість з'єднання надійність пасивного РоЕ. Пристрій обладнано п'ятьма портами Gigabit Ethernet 10/100/1000 Мбіт/с, кожен з яких підтримує пасивний РоЕ Out 24В. Таким чином, використання комутатора дозволяє уникнути придбання безлічі додаткових аксесуарів – комутаційних кабелів, силових шнурів, адаптерів живлення тощо. Для підключення РоЕ досить зробити звичайне з'єднання кручений пари з одним з п'яти інтерфейсів підключення RJ-45 Ethernet. Максимальне навантаження на один порт не повинно перевищувати 11,5 Вт.

Кожен порт можна налаштувати індивідуально для надання РоЕ, що дає великі можливості для комутації мережного обладнання.

Крім стандартних функцій, модель ES-5XP дає користувачеві розширені можливості, у тому числі:

  • функція моніторингу портів;
  • система підключення та управління послугами;
  • налаштування конфігурації віртуальної локальної мережі (VLAN);
  • підтримка протоколів STP/RSTP;
  • підтримка Jumbo Frame;
  • Ping Watchdog;
  • оповіщення, що настроюються.

Графічний інтерфейс комутатора EdgeSwitch 5XP будує віртуальні моделі кожного порту, відображає стан, активність, підключення РоЕ (вкл/викл), дає доступ до налаштування, основних та розширених функцій.

< p>Обчислювальним центром комутатора ES-5XP є центральний процесор MIPS 24K з номінальною тактовою частотою 400 MГц, об'ємом системної пам'яті 64 Mб і сховища т абліц кодів 8 Mб. Для підключення моделі до консольних пристроїв передбачено послідовний порт RJ. Порт USB 2.0, також розташований на фронтальній панелі, зарезервований для використання в майбутньому. /2,5А. Максимально споживана потужність пристроєм становить 60 Вт.

Пристрій призначений для монтажу на стіну. Працює при температурі повітря від -25С до 55С та вологості до 90%. Габаритні розміри 197x87,5x27,3 міліметра, вага 0,25 кілограма.

Як купити комутатор Ubiquiti EdgeSwitch 5XP ES-5XP за вигідною ціною

Партнери Юбікьюті постачають обладнання за ціною виробника. В Україні компанія «Сетевуха» представляє Ubiquiti Networks, пропонуючи не тільки купити комутатор Ubiquiti EdgeSwitch 5XP (ES-5XP) за рекомендованою Юбік'юті ціною, а й забезпечуючи фірмовий сервіс та кваліфіковану технічну підтримку.

Купити комутатор ES-5X можна в офісі «Сетевухи» у м. Києві або на її сайті у будь-якому населеному пункті України. Здійснюється доставка товару до покупця.

Гарантія на комутатор Ubiquiti EdgeSwitch 5XP (ES-5XP) діє протягом 1 року з моменту його покупки.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Комутатори Ubiquiti