В робочі дні з 9:00 по 19:00

Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine (UDM)

Виробники Ubiquiti
Модель: UDM
Артикул: 223433
15 900.00грн.
Немає в наявності
Ubiquiti UniFi Dream Machine (UDM) маршрутизатора та точки доступу серії Unifi, Wi-Fi 2.4 та 5 ГГц 802.11 ac UniFi Dream Machine UDM відноситься до нового типу пристроїв виробництва Ubiquiti. Це комплексне рішення, що дозволяє створити бездротову мережу та організувати надійний Wi-Fi хот-спот в офі...Ubiquiti UniFi Dream Machine (UDM) маршрутизатора та точки доступу серії Unifi, Wi-Fi 2.4 та 5 ГГц 802.11 ac

UniFi Dream Machine UDM відноситься до нового типу пристроїв виробництва Ubiquiti. Це комплексне рішення, що дозволяє створити бездротову мережу та організувати надійний Wi-Fi хот-спот в офісі чи будинку. UniFi Dream Machine є гібридом з роутера UniFi, точки доступу і UniFi Controller. Пропонована нами повністю автономна система зможе забезпечити сигналом невелику організацію.

Що стосується технічних характеристик, то UniFi-Dream-Machine увібрав у себе всі найкращі розробки серії UniFi. Так пристроєм підтримується новий стандарт зв'язку 802.11ac-wave2 та технологію MU-MIMO. Ці характеристики дозволяють власнику насолоджувати швидкостями до 1733 Мбіт/с в діапазоні 5 ГГц. Маршрутизатор/точка доступу має гігабітні Ethernet порти в кількості 5 штук. Один із цих портів автоматично відводиться для WAN. Щоб впоратися з високим навантаженням трафіку, модель забезпечили потужним 4 ядерним процесором (1.7 ГГц). Такого елемента досить крім управління пакетами ще й для підтримки працездатності вбудованого програмного забезпечення. Як бачите, UniFi Dream Machine UDM є комплексним рішенням. Виробник подбав, щоб ця модель могла виконати всі функції UniFi Controller. У пристрій вже вшили спеціально перероблену версію контролера, яка дозволить контролювати та керувати кожним пристроєм UniFi у розгорнутій мережі. ()

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Маршрутизатори Ubiquiti