В робочі дні з 9:00 по 19:00

Маршрутизатор EdgePoint R8 (EP-R8)

Виробники Ubiquiti
Модель: EP-R8
Артикул: 220345
15 900.00грн.
В наявності на складі
Маршрутизатор Ubiquiti EdgePoint EP-R8 Маршрутизатор Ubiquiti EdgePoint EP-R8 (EP-R8) – це потужний багатофункціональний пристрій для керування трафіком на мережному рівні Layer-3, що працює на платформі EdgeMAX. Модель EP-R8 поєднує в собі функції маршрутизатора, вузла оптоволоконного зв'язку та дж...
Характеристики
...Маршрутизатор Ubiquiti EdgePoint EP-R8

Маршрутизатор Ubiquiti EdgePoint EP-R8 (EP-R8) – це потужний багатофункціональний пристрій для керування трафіком на мережному рівні Layer-3, що працює на платформі EdgeMAX. Модель EP-R8 поєднує в собі функції маршрутизатора, вузла оптоволоконного зв'язку та джерела живлення електроенергією для підключеного мережного обладнання. Архітектура моделі, що поєднує в собі безліч функцій, дозволяє уникнути використання на вежі великої кількості обладнання – телекомунікаційних шаф, кабелів для комутації, іншого обладнання, впорядковуючи використання простору та скорочуючи витрати оренди або збільшуючи корисне навантаження місця встановлення.

Функція FiberProtect, роботу якої підтримує модель, знижує рівень впливу електростатичних розрядів та електромагнітних перешкод на оптичний кабель. Це сприяє збереженню цілісності даних і збільшує продуктивність каналу зв'язку, дає можливість використовувати єдиний кабель для далекомагістральних з'єднань.

Для приєднання мережевих пристроїв та джерел живлення конструкція маршрутизатора включає:

 • один послідовний консольний порт RJ45; один порт RJ45 (PoE In – тільки для живлення електроенергією); шість портів Gigabit Ethernet 10/100/1000 Мбіт/с RJ45; >
 • два комбіновані порти RJ45/SFP 10/100/1000 Мбіт/с.

Модель має розвинену систему роботи з електроенергією. Пристрій споживає постійний струм напругою 42В…56В з мінімальною потужністю 0,8А. Такі характеристики дозволяють підключити до маршрутизатора всю лінійку обладнання AirMax. Для постачання електроенергії можливе використання кількох способів:

 • клемний блок з автоматичною корекцією полярності підключення контактів, що працює від зовнішнього джерела постійного струму 54В/6А;
 • порти PoE In (тільки для електричного струму) та ЕТН0 методом пасивного РоЕ 54В/1,5А.

Пристрій також можна використовувати для подачі постійного струму на підключене мережеве обладнання:

 • порти ЕТН1і ЕТН2 - напруга 54В або 24В, сила струму 1,4A методом пасивного РоЕ Out;

  Моніторинг потужності струму на клемному блоці, портах PoE In та ЕТН0.

  Робота портів підключення відображається світлодіодними індикаторами.

  Маршрутизатор EP-R8 обладнаний двоядерним центральним процесором Dual-Core MIPS10 , що працює з тактовою частотою 600 МГц, з об'ємом системної пам'яті 2 Гб DDR3-1600 RAM та сховища таблиць та кодів – 4 Гб. Процесор працює на спеціалізованій операційній системі EdgeOS, розробленій Юбікьюті для маршрутизаторів серії Edge.

  Графічний інтерфейс користувача дозволяє здійснювати легке налаштування та управління маршрутизатором. Користувач може отримати доступ до інтерфейсу за допомогою мережевого порту та веб-браузера, отримавши можливість легкого інтуїтивного керування пристроєм, віртуальні моделі портів із їхніми характеристиками. Для моделі EP-R8 на екрані панелі моніторингу відображається докладна статистика та інформація про IP, MTU, швидкість передачі та прийому та стан для кожного інтерфейсу. Також відображаються статичні маршрути, підключені, RIP та/або OSFP. Передбачена можливість додати статичні маршрути користувача.

  Пристрій дозволяє мережному адміністратору налаштовувати численні параметри маршрутизації, використовувати різні протоколи, сегментувати трафік, управляти обліковими записами та правами адміністрування, налаштовувати брандмауер і NAT, виконувати інші необхідні дії.

  >

  Дослідні адміністратори також можуть скористатися можливостями командно-лінійного інтерфейсу CLI, щоб за допомогою командного рядка проводити розширений моніторинг функцій, отримувати доступ до програмної оболонки та інструментів Linux. Отримати доступ до CLI можна через консольний порт/SSH/Telnet.

  Корпус моделі відрізняється міцністю та виготовлений з литого алюмінієвого сплаву та стійкого до UV-променів полікарбонату. Місця доступу до інтерфейсів підключення захищені кришкою, що знімається. Під нею розташована, крім портів підключень, розвантаження від натягу для волоконно-оптичних ниток, слоти для кабельних стяжок. Місце входу кабелю герметизовано захисним кожухом.

  На задній панелі розташовані ремінець для простоти установки, слот для підключення PicoStation M2HP для можливості керування за допомогою бездротового зв'язку, кронштейн для кріплення на стовп та елементи кріплення.

  < p>Маршрутизатор EdgePoint EP-R8 працює у складних умовах зовнішнього середовища та захищений від впливу температури, вітру, дощу та снігу.

  Габаритні розміри маршрутизатора EdgePoint EP-R8 326.6x382.7x88.8 міліметрів, вага 3, 4 кілограми. Модель витримує пориви вітру зі швидкістю до 200 км/год, температуру від -40С до 65С та вологість від 10% до 90%.

  Кріплення на стіну входить до комплектації маршрутизатора.

  Де купити маршрутизатор Ubiquiti EdgePoint EP-R8 (EP-R8) в Україні

  Вигідно купити маршрутизатор Ubiquiti EdgePoint EP-R8 (EP-R8) в Україні можна у представника Юбік'юті, компанії «Сетевуха» (м. Київ) , що пропонує модель за заводською ціною. Покупцеві забезпечено кваліфікований сервіс та технічна підтримка.

  При покупці на сайті «Сітківки» обладнання доставляється до покупця транспортною компанією.

  Термін дії гарантії на маршрутизатор Ubiquiti EdgePoint EP-R8 (EP-R8 ) – 12 місяців.

Характеристики
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Роутери для офісу, Роутери з підтримкою VPN, Маршрутизатори Ubiquiti