В робочі дні з 9:00 по 19:00

Маршрутизатор EdgeRouter 6P (ER-6P)

Виробники Ubiquiti
Модель: ER-6P
Артикул: 220389
8 500.00грн.
В наявності на складі
Маршрутизатор EdgeRouter 6P ER-6P Модель EdgeRouter 6P (ER-6P) – це потужний сучасний маршрутизатор з широкими функціональними можливостями, що чудово задовольняють потреби в управлінні трафіком у мережах середнього розміру. Як і решта пристроїв лінійки, модель ER-6P працює під управлінням спеціаліз...
Характеристики
...Маршрутизатор EdgeRouter 6P ER-6P

Модель EdgeRouter 6P (ER-6P) – це потужний сучасний маршрутизатор з широкими функціональними можливостями, що чудово задовольняють потреби в управлінні трафіком у мережах середнього розміру. Як і решта пристроїв лінійки, модель ER-6P працює під управлінням спеціалізованої операційної системи EdgeOS, яка була розроблена компанією Ubiquiti Networks спеціально для обладнання цієї серії. Вона забезпечує виконання безлічі функцій, необхідних для маршрутизації трафіку та забезпечення його безпеки: сегментація VLAN, управління обліковими записами, управління статичними маршрутами, налаштування брандмауера та NAT, робота з QoS та багато іншого.

Крім веб-браузера, доступ до панелі керування можливий за допомогою мобільних пристроїв iOS/Android, встановивши на них безкоштовний додаток UNMS. комп'ютера або іншого керуючого пристрою;

 • п'ятьма портами Ethernet 10/100/1000 Мбіт/с, які також забезпечують роботу пасивного PoE Out 24В для підключення сумісних мережних пристроїв;
 • оптичним портом SFP 1 Гбіт/с;
 • слотом USB 3.0.
 • Світлодіодна індикація відображає:

  • для портів Ethernet – швидкість/з'єднання/активність, РОЕ;
  • для порту SFP - з'єднання/активність.

  Для забезпечення чення ефективної роботи маршрутизатор ER-6P забезпечений потужним продуктивним чотириядерним процесором MIPS64 з тактовою частотою 1ГГц. Модель має розвинену пам'ять: обсяг пам'яті оперативного запам'ятовуючого пристрою становить 1 Гб DDR3, передбачено також 4 Гб eMMC і 8 Гб SPI NOR для зберігання даних.

  Потужності процесора достатньо, щоб у мережах L3 обробляти 3,4 мільйона -байтних пакетів даних за секунду, а швидкість обробки пакетів даних розміром 512 байт і від становить 6 Мбіт/с.

  Пристрій живиться постійним струмом напругою 16В…30В. Для цілей електропостачання до комплектації включений зовнішній адаптер 24В, 2,5A та потужністю 60 Вт. Без урахування роботи в режимі PoE Out, маршрутизатор споживає до 16 Вт потужності. Максимальне навантаження на порт при використанні 4-х пар у режимі PoE Out не перевищує 24 Вт, 2-х пар – 12 Вт. Модель EdgeRouter 6P (ER-6P) можна встановлювати на стіл або вбудовувати в серверну 19-дюймову стійку. Для останнього випадку необхідно придбати спеціальний монтажний набір ER-RMKIT.

  Корпус пристрою виготовлений із пластику чорного кольору, має габаритні розміри 229x136.5x31.1 міліметра та важить 730 грам. Виробник гарантує якісну роботу моделі при температурі повітря -10С… 50С та вологості від 10% до 90%.

  Де купити маршрутизатор EdgeRouter 6P (ER-6P) за вигідною ціною

  Купити маршрутизатор EdgeRouter 6P (ER-6P) за ціною виробника можна у представника Юбік'юті в Україні, компанії «Сетевуха». Одночасно з вигідною вартістю моделі ER-6P покупець отримує фірмове сервісне обслуговування та висококваліфіковану технічну підтримку, можливість налаштувати обладнання силами спеціалістів «Сетевухи». маршрутизатор ER-6P, не відвідуючи офіс компанії у Києві. Товар доставляється в будь-який населений пункт України.

  Протягом 12 місяців з моменту покупки маршрутизатора EdgeRouter 6P (ER-6P) на нього поширюється дія гарантійних зобов'язань виробника.

  Характеристики
  Оставить отзыв
  Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

  Немає відгуків про цей товар.

  Роутери для офісу, Роутери з підтримкою VPN, Маршрутизатори Ubiquiti