В робочі дні з 9:00 по 19:00

Маршрутизатор EdgePoint S16 (EP-S16)

Виробники Ubiquiti
Модель: EP-S16
Артикул: 220348
23 325.00грн.
Немає в наявності
Керований комутатор Ubiquiti EdgePoint EP-S16 (EP-S16) На відміну від інших моделей із серії EdgePoint, що працюють на мережному рівні Layer-3, модель Ubiquiti EdgePoint EP-S16 (EP-S16) призначена для роботи на мережному рівні Layer-2, будучи, по суті, керованим комутатором. Таке призначення підтвер...Керований комутатор Ubiquiti EdgePoint EP-S16 (EP-S16)

На відміну від інших моделей із серії EdgePoint, що працюють на мережному рівні Layer-3, модель Ubiquiti EdgePoint EP-S16 (EP-S16) призначена для роботи на мережному рівні Layer-2, будучи, по суті, керованим комутатором. Таке призначення підтверджується списком функцій, які виконує пристрій:

 • відновлення після широкомовного шторму (Broadcast, Multicast, Unknown Unicast);
 • DHCP, IGMP Snooping;
 • < li>незалежна підтримка VLAN Learning (IVL);
 • підтримка Jumbo Ethernet Frame;
 • блокування MAC-адреси порту;
 • дзеркаловання;
 • захищені порти;
 • статична фільтрація MAC;
 • TACACS ;
 • голосові та неавтентифіковані VLAN;
 • внутрішній сервер аутентифікації 802.1X.< /li>

Також пристрій виконує деякі функції на рівні Layer-3 - підтримка статичних маршрутів, а також маршрутизація на основі політик.

Модель EP-S16 є багатофункціональною. Побудована на платформі EdgeMax, вона підтримує передачу та обробку даних, що надходять на різних типах носіїв (кручена пара, оптоволоконний кабель), отримує електроенергію різними способами і сама служить джерелом живлення для підключених мережевих пристроїв.

Така особливість комутатора робить незамінним його при організації вузлів бездротового зв'язку провайдера WISP, адже багатий функціонал дозволяє уникнути установки на вежі телекомунікаційних шаф, скоротити кількість комутаційних проводів, підвищити ефективність використання площі..

Неблокуюча пропускна здатність моделі 32 Гбіт/с, комутаційна здатність 72 Гбіт/с, швидкість пересилання 53,57 Mpps.

Оптоволоконний кабель захищений від шкідливого впливу електростатичних розрядів та електромагнітних перешкод функцією FiberProtect, забезпечуючи безпеку цілісності даних і збільшуючи виробництво ність каналу зв'язку. Функція FiberProtect дозволяє збільшити дальність передачі оптичного сигналу, передаючи дані по єдиному кабелю між містами. управління;

 • шістнадцять портів LAN RJ45 з пропускною здатністю 10/100/1000 Мбіт/с;
 • два оптичні порти SFP 1/10 Гбіт/с.
 • >

  Надходження постійного струму напругою 42В…56В організовано у різний спосіб:

  • за допомогою клемного блоку 54В/6А;
  • методом пасивного РоЕ через порти 1і 2 54В/1 ,5А (якщо використовується режим вхідного пасивного РоЕ, порти 1,2 не можна використовувати для роботи в режимі PoE Output). Незалежно від того, яким способом комутатор отримує живлення, він може постачати постійним струмом підключене мережеве обладнання:

   • методом пасивного РоЕ через порти 1…4 54В або 24В/1,4А;
   • за протоколом 802.3af/at або 24В/0,7А методом пасив ного РоЕ чере порти 5…16.

   Пристрій проводить моніторинг потужності струму на клемному блоці, портах 1,2 в режимах PoE Input або РоЕ Output; на портах 3…16 у режимі РоЕ Output.

   На передній кришці комутатора розташовані світлодіодні індикатори, що відображають режим використання портів: статус, підключення, швидкість, активність.

   Пристрій споживає не більше 40 Вт потужності (без урахування потреб РоЕ).

   Модель Ubiquiti EdgePoint EP-S16 обладнана найновішим вбудованим центральним процесором ARM Cortex-A9 з номінальною тактовою частотою 400 МГц, системною пам'яттю об'ємом 256 Мб DDR3 та сховищем таблиць кодів 32 Мб. Операційна система EdgeOS забезпечує ефективне виконання функцій пристрою.

   За допомогою мережевого порту та веб-браузера комп'ютера користувач може отримати доступ до інтуїтивно зрозумілого графічного інтерфейсу, який надає системному оператору повну картину процесів, що відбуваються на портах, та забезпечує можливість простого управління.

   Для просунутих системних адміністраторів передбачена можливість доступу за допомогою консольного порту/SSH/Telnet до CLI - командно-лінійного інтерфейсу, який дозволяє досвідченим користувачам за допомогою командного рядка налаштовувати конфігурацію пристрою та проводити розширений моніторинг функцій.

   Міцний корпус комутатора виготовлений з литого алюмінієвого сплаву та стійкого до UV-випромінювання полікарбонату. Місце доступу до портів підключення знаходиться під знімною панеллю. Під нею розташована, крім портів підключень, розвантаження від натягу для волоконно-оптичних ниток, слоти для кабельних стяжок. Місце входу кабелю захищене кожухом.

   На задній панелі корпусу знаходиться ремінець для зручності монтажу, слот для підключення PicoStation M2HP для можливості керування за допомогою бездротового зв'язку, кронштейн для кріплення на стовп, елементи кріплення монтажного пристрою для встановлення на стіну (включено в комплектацію) та місце підключення заземлення.

   Комутатор розрахований на найважчі погодно-кліматичні умови.

   Габаритні розміри моделі EdgePoint EP-S16 326.6x382.7x88.8 міліметрів, вага 3,4 кілограми. Пристрій витримує пориви вітру зі швидкістю до 200 км/год, температуру від -40С до 65С та вологість від 10% до 90%.

   Де купити комутатор Ubiquiti EdgePoint EP-S16 (EP-S16) /h2>

   Щоб здійснити купівлю обладнання Юбік'юті за вигідною ціною, слід звернутися до представника виробника в Україні. Компанія «Сетевуха» пропонує купити керований комутатор Ubiquiti EdgePoint EP-S16 (EP-S16) за ціною, рекомендованою Ubiquiti Networks. Сервісне обслуговування та технічна підтримка користувачам надається на рівні глобальних стандартів бренду.

   Предбачено можливість покупки на сайті «Сітківки» з доставкою товару по Україні.

   Гарантійний термін експлуатації керованого комутатора Ubiquiti EdgePoint EP- S16 (EP-S16) – 1 рік.

  Оставить отзыв
  Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

  Немає відгуків про цей товар.

  Роутери для офісу, Роутери з підтримкою VPN, Маршрутизатори Ubiquiti