В робочі дні з 9:00 по 19:00

Маршрутизатор UniFi Security Gateway Pro (USG-PRO-4)

Виробники Ubiquiti
Модель: USG-PRO-4
Артикул: 220347
11 745.00грн.
Під замовлення
Міжмережевий екран Ubiquiti UniFi Security Gateway PRO 4 (USG-PRO-4) Компанія Ubiquiti Networks розробила пристрій Ubiquiti UniFi Security Gateway PRO 4 (USG-PRO-4), що поєднує в собі функції маршрутизатора мережевому рівні Layer-3 та потужного брандмауера, яке відкриває перед користувачем доступ до...
Характеристики
...Міжмережевий екран Ubiquiti UniFi Security Gateway PRO 4 (USG-PRO-4)

Компанія Ubiquiti Networks розробила пристрій Ubiquiti UniFi Security Gateway PRO 4 (USG-PRO-4), що поєднує в собі функції маршрутизатора мережевому рівні Layer-3 та потужного брандмауера, яке відкриває перед користувачем доступ до перерахованих функцій за вигідною ціною. Міжмережевий екран USG-PRO-4 є частиною системи UniFi Enterprise, розширюючи можливості маршрутизації та підвищуючи рівень безпеки передачі даних у глобальній мережі Інтернет.

Модель UniFi Security Gateway PRO 4 підтримує розширені безпекові політики, як мережевий, так і передачі даних, крім цього, має ряд важливих особливостей:

  • передбачена можливість створення сегментів віртуальної мережі для управління трафіком та підвищення рівня мережної безпеки;
  • реалізована підтримка VPN типу «мережа-мережа» » для захисту та шифрованої передачі особистих даних;
  • функція інтелектуального розподілу пріоритету трафіку QoS надає перевагу голосовим та відеоданим, забезпечуючи їх передачу без затримок.

Для керування та налаштування пристрою виробник пропонує добре відому операційну систему UniFi Controller, яка забезпечена покращеним, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача. Він надає адміністратору доступ до всіх функцій USG-PRO-4, має потужний інструментарій моніторингу, статистики та аналізу, дозволяє складати карти підключених мережевих пристроїв, забезпечує легке керування практично необмеженою кількістю точок доступу UniFi, підтримує безпеку з'єднання.

Модель обладнана:

  • двома портами підключення RJ45 LAN з пропускною здатністю 10/100/1000 Мбіт/с;
  • двома комбінованими портами RJ45/SFP WAN зі швидкістю передачі даних 1 Гбіт /с;
  • послідовним портом RJ45 для підключення консольних пристроїв;
  • слотом USB, зарезервованим для майбутнього використання.

Статус з'єднання, активності та швидкості для кожного з портів відображається LED-індикаторами.

Двоядерний центральний процесор MIPS64 Dual-Core з номінальною тактовою частотою 1 ГГц, розміром пам'яті оперативного пристрою 2 GB DDR3 RAM і сховища даних 4 Гб володіє механізмом повів ченої апаратної акселерації. Він дозволяє обробляти за секунду 2 400 000 пакетів даних розміром 64 Кб, а пакети даних розміром 512 Кб і більше обробляються з пропускною здатністю 4 Гбіт/с.

Пристрій для роботи вимагає підключення до джерела змінного струму напругою 110… 240В (частота 50/60 Гц). Він за допомогою вбудованого адаптера потужністю 60 Вт перетворюється на постійний струм силою 2,5А і напругою 24В. Силовий шнур додається в комплекті.

Міжмережевий екран споживає не більше 40 Вт потужності.

Габаритні розміри USG-PRO-4 становлять 484x44x164 міліметри за вагою 2,3 кілограми. Устаткування призначене для монтажу в 19-дюймову серверну стійку (висота 1U). Як купити міжмережевий екран Ubiquiti UniFi Security Gateway PRO 4 (USG-PRO-4)

Купити міжмережевий екран Ubiquiti UniFi Security Gateway PRO 4 (USG-PRO-4) можна у представника Юбік'юті в Україні – компанії «Сетевуха» », яка пропонує його за вигідною ціною (рекомендована виробником).

«Сетевуха» забезпечує технічну підтримку та сервісне обслуговування продукції Ubiquiti Networks на рівні стандартів бренду.

Здійснити покупку моделі USG-PRO -4 найпростіше на сайті «Сетевухи», проте також можна відвідати магазин компанії у м. Києві. Передбачено доставку товару по Україні.

Гарантійний термін експлуатації міжмережевого екрану Ubiquiti UniFi Security Gateway PRO 4 (USG-PRO-4) складає 12 місяців з моменту його покупки.

Характеристики
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Роутери для офісу, Роутери з підтримкою VPN, Роутери з USB, Маршрутизатори Ubiquiti