В робочі дні з 9:00 по 19:00

Точка доступу ZYXEL NWA1123ACPRO-EU0104F

Виробники ZYXEL
Модель: NWA1123ACPRO-EU0104F
Артикул: 223711
8 649.00грн.
В наявності
Гібридна точка доступу Zyxel NWA1123-AC PRO 802.11ac забезпечує комбіновану швидкість передачі даних до 1.75Gbps. Інноваційний дизайн Zyxel та відданість компанії принципу “RF First” для забезпечення високої продуктивності та надійності з'єднання на рівні конструкції обладнання NWA1123-AC PRO покращ...
Характеристики
...Гібридна точка доступу Zyxel NWA1123-AC PRO 802.11ac забезпечує комбіновану швидкість передачі даних до 1.75Gbps. Інноваційний дизайн Zyxel та відданість компанії принципу “RF First” для забезпечення високої продуктивності та надійності з'єднання на рівні конструкції обладнання NWA1123-AC PRO покращують покриття та швидкість передачі даних для кожного клієнта. NWA1123-AC PRO підтримує NebulaFlex, що дозволяє в будь-який час і звідусіль кількома клацаннями миші перемикати точку доступу між автономним режимом і керуванням з хмари y Nebula, що не вимагає ліцензії.

Найкраща продуктивність WiFi та витончений дизайн корпусу

Тепер не треба думати про те, як замаскувати точку доступу так, щоб вона не псувала інтер'єр приміщення. Стильний дизайн NWA1123-AC PRO добре впишеться у сучасний офіс. Ця точка доступу забезпечує рекордну продуктивність, а її установка на стелі усуває ризик крадіжки обладнання. інноваційною конструкцією та спеціально налаштованим програмним забезпеченням. Використовуючи функції DCS і балансування навантаження, NWA1123-AC PRO забезпечує високу якість з'єднання WiFi на робочих місцях. з подвійною оптимізацією, потужні підсилювачі сигналу та компоненти з низьким рівнем перешкод.

Налаштував та забув

Модернізована NWA1123-AC PRO спрощує розгортання без використання контролера. Для підготовки до роботи в автономному режимі потрібно лише дістати точку доступу NWA1123-AC PRO з упаковки та за допомогою ZON виконати три кроки без застосування комп'ютера або спеціальних утиліт адміністрування. Навіть звичайний користувач може легко контролювати роботу точки доступу за допомогою будь-якої відповідної утиліти SNMP. AP сумісна з точками доступу Zyxel Unified Pro та Unified, що дозволяє за допомогою WDS корпоративного класу розширити покриття мережі на ті ділянки підприємства, куди важко підвести кабель. Також у NWA1123-AC PRO використовуються багато дуже зручних функцій, наприклад, підтримка декількох SSID та надійна безпека WiFi.

Характеристики
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Точки доступу з портами PoE, Вуличні (зовнішні) точки доступу, Wi-Fi точки доступу Zyxel, Двохдіапазонні точки доступу