В робочі дні з 9:00 по 19:00

Комутатор ZYXEL GS1200-5-EU0101F

Виробники ZYXEL
Модель: GS1200-5-EU0101F
Артикул: 223655
1 139.00грн.
Немає в наявності
GS1200-5 — 5-портовий гігабітний комутатор з Web-керуванням. Зручне керування за допомогою web-технологій Інтерфейс Налаштування комутатора видає користувачеві покрокові інструкції з налаштування параметрів, конфігурування та керування, включаючи створення резервної копії конфігураційного файлу та о...GS1200-5 — 5-портовий гігабітний комутатор з Web-керуванням.

Зручне керування за допомогою web-технологій
Інтерфейс Налаштування комутатора видає користувачеві покрокові інструкції з налаштування параметрів, конфігурування та керування, включаючи створення резервної копії конфігураційного файлу та оновлення мікрокоду. Застосовуючи цей інтерфейс, користувач може легко та швидко кількома клацаннями мишею повністю підготувати мережу до роботи, після чого зайнятися своїм основним бізнесом.

IGMP Snooping для оптимізації доставки трафіку
повідомлення з запитами та звітами протоколу IGMP (Internet Group Management Protocol), комутатор перенаправляє пакети лише порти, які запросили трафік multicast. Ця функція допомагає оптимізувати продуктивність комутатора при обробці трафіку multicast і особливо корисна для програм IP multicast, що інтенсивно використовують смугу пропускання, наприклад, онлайнової трансляції відео та ігор.

Поділ локальної мережі на VLAN для покращення безпеки< /strong>
Функція VLAN (virtual local area network) дозволяє розділити трафік, що передається локальною мережею компанії, наприклад, ізолювати трафік мережевих адміністраторів від трафіку інших користувачів, або трафік співробітників компанії від трафіку її гостей.

< p>Удосконалена QoS на рівні портів для більш ефективного контролю трафіку
Функція QoS (Quality of service) призначає різні пріоритети додаткам, користувачам або потокам відео/аудіо/голосу або гарантує заданий рівень продуктивності для певних потоків даних.

Link Aggregation забезпечує швидкість вище швидкості одного з'єднання
У комутаторах GS1200-5 передбачена можливість об'єднання пропускної спроможності двох фізичних портів для організації високошвидкісного каналу передачі даних, який скорочує час передачі великих даних та покращує надійність з'єднання.

Розширені функції економії енергії< br /> Функція IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE), що використовується в комутаторі, автоматично визначає інтенсивність мережевого трафіку і в залежності від неї динамічно зменшує споживану пристроєм потужність для економії електроенергії в ті години, коли по мережі передається мало трафіку.

< p>Немає вентилятора – безшумна робота
Вам не доведеться жертвувати тишею у вашому офісі заради покращення контролю та видимості вашої локальної мережі. У цьому комутаторі бізнес-класу немає вентилятора, тому він працює безшумно і має менше компонентів, збій яких призводить до виходу з ладу всього пристрою.

Підтримка різних розумних функцій комутатора
У цьому комутаторі використовується Gigabit Ethernet, що працює у 10 разів швидше, ніж Fast Ethernet. Комутатор забезпечує виділену смугу пропускання, що не блокує, до 2000 Mbps на один порт і підтримує різні розширені функції, наприклад, дзеркалювання портів, пакети Jumbo Frame, broadcast storm control і виявлення/запобігання утворенню петель. Він чудово підходить компанії SMB, якій потрібно забезпечити високу продуктивність своїх мережевих програм!

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Комутатори Zyxel, Некеровані комутатори