В робочі дні з 9:00 по 19:00

Телекомунікаційна шафа CMS UA-MGSWL95G

Виробники CMS
Модель: UA-MGSWL95G
Артикул: 221464
7 056.00грн.
Немає в наявності
Телекомунікаційна шафа CMS UA-MGSWL95G Телекомунікаційна шафа CMS (UA-MGSWL95G) – це надійний та доступний за ціною пристрій, який призначений для монтажу мережного обладнання стандартного 19-дюймового розміру. Воно має монтажну висоту 9 юнітів (9U) корисну глибину 460 міліметрів і розраховане на на...Телекомунікаційна шафа CMS UA-MGSWL95G

Телекомунікаційна шафа CMS (UA-MGSWL95G) – це надійний та доступний за ціною пристрій, який призначений для монтажу мережного обладнання стандартного 19-дюймового розміру. Воно має монтажну висоту 9 юнітів (9U) корисну глибину 460 міліметрів і розраховане на навантаження до 50 кілограмів, що дозволяє обладнати телекомунікаційний вузол невеликого розміру.

Серверна шафа UA-MGSWL95G має збірно-розбірну конструкцію , панелей, передніх дверей зі вставкою з прозорого акрилу. Всі елементи виготовлені з металу товщиною 0,8-1,0 міліметра, покриті шаром сірої фарби.

Бічні панелі відкриваються для зручності доступу до обладнання. Від несанкціонованого проникнення до приладів вони як і двері захищені вбудованими замками. На верхній та нижній панелі зроблено декоративні вентиляційні отвори.

Пристрій обладнаний спрощеним кабельним введенням. Маркування юнітів, гвинти заземлення у базовій комплектації відсутні. Направляючі та інші аксесуари слід придбати окремо.

Телекомунікаційна шафа UA-MGSWL95G виготовлена відповідно до вимог кліматичного виконання УХЛ категорії 4.2. Розрахований на експлуатацію при температурі зовнішнього середовища від 5С до 45С та вологості до 80%.

У продаж модель UA-MGSWL95G надходить у розібраному вигляді у картонній упаковці. У зібраному вигляді встановлюється на стіну. Габаритні розміри становлять 602х507х500 міліметрів при власній вазі 12,8 кілограма. на сайті компанії «Сетевуха» (м. Київ). Передбачено доставку до покупця. Можливий самовивіз.

На телекомунікаційну шафу CMS (UA-MGSWL95G) поширюється дія гарантії протягом 1 року з моменту продажу товару.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Серверні шафи CMS