В робочі дні з 9:00 по 19:00

Монтажна шафа СMS UA-MGSWL65B

Виробники CMS
Модель: UA-MGSWL65B
Артикул: 221473
6 363.00грн.
В наявності
Телекомунікаційна шафа CMS UA-MGSWL65B Телекомунікаційна шафа CMS (UA-MGSWL65B) розроблена компанією CMS (Україна) для захищеної від несанкціонованого доступу установки телекомунікаційного та мережевого обладнання. Монтажні розміри моделі: ширина 19 дюймів; висота 6U; корисна глибина 460 міліметрів....Телекомунікаційна шафа CMS UA-MGSWL65B

Телекомунікаційна шафа CMS (UA-MGSWL65B) розроблена компанією CMS (Україна) для захищеної від несанкціонованого доступу установки телекомунікаційного та мережевого обладнання. Монтажні розміри моделі:

  • ширина 19 дюймів;
  • висота 6U;
  • корисна глибина 460 міліметрів.

Допускається навантаження вагою не більше 50 кілограмів.

Конструкція серверної шафи CMS (UA-MGSWL65B) збірно-розбірна і складається з каркасу, панелей та передніх дверцят зі вставкою з акрилового скла. Всі елементи виготовлені з металу товщиною 0,8…1,0 міліметра і забарвлені в чорний колір. отворів у верхній та нижній панелі.

Усередині шафи розташовані вертикальні напрямні без маркування юнітів. Кабельне введення виконане за спрощеною схемою. Гвинти заземлення не передбачені.

Модель відповідає кліматичній категорії УХЛ 4.2. Встановлюється у приміщеннях з температурою 5С…45С та вологістю до 80% на стінах. Можливість підлогової експлуатації не передбачено. Габаритні розміри пристрою 602х373х500 міліметрів, вага 15 кілограмів.

У продаж серверна шафа CMS (UA-MGSWL65B) надходить у розібраному вигляді в упаковці з картону.

Купити модель CMS (UA-MGSWL65B ) за вигідною ціною пропонує компанія «Сетевуха», на сайті інтернет-магазину або в офісі у м. Київ. Працює доставка товару по Україні.

Термін дії гарантії на телекомунікаційну шафу CMS (UA-MGSWL65B) – 12 місяців з моменту її покупки.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Серверні шафи CMS