В робочі дні з 9:00 по 19:00

IP-телефон Fanvil X1

Виробники Fanvil
Модель: X1
Артикул: 220506
1 670.00грн.
В наявності
NVIDIA TURING Відеокарти GeForce GTX засновані на архітектурі графічного процесора Turing. Це в 6 разів збільшує продуктивність в порівнянні з відеокартами попереднього покоління. -SYNC для максимально плавної та швидкої гри, що виключає розриви кадрів та мінімізацію затримки введення сигналу. Насол...NVIDIA TURING
Відеокарти GeForce GTX засновані на архітектурі графічного процесора Turing. Це в 6 разів збільшує продуктивність в порівнянні з відеокартами попереднього покоління. -SYNC для максимально плавної та швидкої гри, що виключає розриви кадрів та мінімізацію затримки введення сигналу. Насолоджуйтесь найновішими шутерами від першої особи, спортивними іграми та пригодницькими історіями на супер-високій частоті зміни кадрів навіть при найвищих налаштуваннях графіки.

GPU Tweak II
Утиліта ASUS GPU Tweak II виводить налаштування продуктивності відеокарти на новий рівень. Він дозволяє налаштовувати критичні параметри, включаючи тактові частоти ядра графічного процесора, частоту пам'яті, налаштування напруги та багато іншого, з можливістю моніторингу всього в режимі реального часу за допомогою екранного дисплея. Від тонкого налаштування продуктивності до розширеного управління вентиляторами утиліта має всі інструменти, необхідні для максимально ефективного використання вашої відеокарти.

Технологія Auto-Extreme
Усі відеокарти лінійки GTX 1660 Super виробляються з використанням технології Auto-Extreme, автоматизованого виробничого процесу, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Це знижує теплове навантаження на компоненти і дозволяє уникнути використання агресивних чистячих хімікатів, що призводить до меншого впливу на навколишнє середовище, зниження енергоспоживання на виробництві та підвищення надійності продукту в цілому.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.