В робочі дні з 9:00 по 19:00

Телекомунікаційна шафа CMS UA-MGSWL65G

Виробники CMS
Модель: UA-MGSWL65G
Артикул: 221462
6 363.00грн.
В наявності
Телекомунікаційна шафа CMS UA-MGSWL65G Проста та доступна за ціною модель телекомунікаційної шафи (скриньки) CMS (UA-MGSWL65G) призначена для встановлення обладнання для передачі даних стандартною шириною 19 дюймів. Загальна висота встановлених пристроїв дорівнює 6 юнітам (6U), а корисна глибина вну...Телекомунікаційна шафа CMS UA-MGSWL65G

Проста та доступна за ціною модель телекомунікаційної шафи (скриньки) CMS (UA-MGSWL65G) призначена для встановлення обладнання для передачі даних стандартною шириною 19 дюймів. Загальна висота встановлених пристроїв дорівнює 6 юнітам (6U), а корисна глибина внутрішнього простору – 460 мм. Модель виготовлена з якісного металу завтовшки 08...1,0 міліметра, пофарбованого в сірий колір. Корисне навантаження до 50 кілограмів дозволяє витримувати силовий каркас, до якого кріпляться передні двері з акриловим склом, бічні панелі, що знімаються, задня, верхня і нижня кришки. Від несанкціонованого доступу внутрішній простір оберігають вбудовані в елементи замки.

Конструкція серверної шафи CMS (UA-MGSWL65G) обладнана спрощеним кабельним введенням, відсутні гвинти заземлення і маркування юнітів. Модель можна використовувати тільки у варіанті настінного монтажу, оскільки місця кріплення ніжок не передбачені. За потреби користувач окремо може придбати додаткові аксесуари (направляючі 19”, висувні полиці, коробки тощо).

Вентиляція шафи CMS (UA-MGSWL65G) пасивна, вентиляційні отвори розташовані на верхній та нижній панелях. Виріб виготовлено у кліматичному виконанні УХЛ категорії 4.2. Експлуатація шафи розрахована на умови температури від 5С до 45С та вологості до 80%.

Модель поставляється в розібраному вигляді, упакована в коробку. Габаритні розміри шафи UA-MGSWL65G складають 602х373х500 міліметрів, вага 15 кілограмів.

Комплект кріплення додається.

Щоб купити телекомунікаційну шафу CMS (UA-MGSWL65G) за ціною, інтернет-магазин компанії «Сетевуха» (м. Київ) або безпосередньо до її офісу. У разі віддаленого продажу товар доставляється до будь-якого населеного пункту України.

На телекомунікаційну шафу CMS (UA-MGSWL65G) протягом 1 року з моменту продажу поширюється дія гарантії.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Серверні шафи CMS