В робочі дні з 9:00 по 19:00

Монтажна шафа СMS UA-MGSWL126B

Виробники CMS
Модель: UA-MGSWL126B
Артикул: 221478
8 872.00грн.
В наявності
Телекомунікаційна шафа CMS (UA-MGSWL126B) Телекомунікаційна (серверна) шафа CMS (UA-MGSWL126B) використовують для організації невеликих настінних вузлів зв'язку. Він має спрощену конструкцію, проте запобігає псуванню мережевого обладнання внаслідок дії зовнішніх факторів. Модель призначена для встан...Телекомунікаційна шафа CMS (UA-MGSWL126B)

Телекомунікаційна (серверна) шафа CMS (UA-MGSWL126B) використовують для організації невеликих настінних вузлів зв'язку. Він має спрощену конструкцію, проте запобігає псуванню мережевого обладнання внаслідок дії зовнішніх факторів. Модель призначена для встановлення приладів передачі даних шириною 19 дюймів, має висоту 12U (12 юнітів), глибина установки обладнання – до 540 міліметрів, навантаження до 50 кілограмів.

Габаритні розміри моделі UA-MGSWL126B 602х6. Різниця між робочою та габаритною глибиною дозволяє зручно проводити підключення та комутації.

Серверна шафа CMS (UA-MGSWL126B) складається з каркасу, навісних панелей та передніх дверей з вікном з акрилового скла. Бічні панелі, як і двері, знімні, в них встановлені замки для захисту від псування або крадіжки техніки. На верхній та нижній панелі розташовані вентиляційні грати. Вся конструкція виготовлена зі сталі (товщина 0,8…1,0 міліметра), пофарбована в чорний колір. Виріб не передбачає можливості встановлення на підлогу, в ньому немає гвинтів заземлення. Кабельне введення та немарковані вертикальні напрямні спрощеної конструкції. Однак користувач може доукомплектувати шафу додатковими елементами: полицями, ящиками, блоками розеток і т.п. Призначений для встановлення в приміщеннях з температурою 5С… 45С та вологістю до 80%. Маса брутто 19,5 кілограма, маса нетто 17,6 кілограма.

Компанія «Сетевуха» є партнером КМС, виробника моделі UA-MGSWL126B, і пропонує купити її за заводською ціною. Здійснити покупку можна як у магазині «Сетевухи» у м. Києві, так і віддалено на сайті, з подальшою доставкою товару по Україні.

Протягом 12 місяців з дня продажу на телекомунікаційну шафу CMS (UA-MGSWL126B) поширюється дія офіційної гарантії.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Серверні шафи CMS