В робочі дні з 9:00 по 19:00

Маршрутизатор (роутер) Mikrotik RB2011UiAS-RM

Виробники MikroTik
Модель: RB2011UiAS-RM
Артикул: 220016
4 220.00грн.
Немає в наявності
Маршрутизатор MikroTik RouterBOARD (RB2011UiAS-RM) розроблений компанією МікроТік як доступне рішення для виконання великої кількості функцій, здатних задовольнити потреби офісів середнього розміру. Він працює на спеціалізованому програмному забезпеченні – операційній системі RouterOS з п'ятим рівне...
Характеристики
...Маршрутизатор MikroTik RouterBOARD (RB2011UiAS-RM) розроблений компанією МікроТік як доступне рішення для виконання великої кількості функцій, здатних задовольнити потреби офісів середнього розміру. Він працює на спеціалізованому програмному забезпеченні – операційній системі RouterOS з п'ятим рівнем ліцензії, яка, серед величезної кількості інших функцій, надає користувачам такі можливості:

 • динамічна маршрутизація;
 • HotPoint;
 • мережевий екран;
 • MPLS, VPN;
 • покращена якість обслуговування;
 • балансування та розподіл навантаження;
 • конфігурація та моніторинг у режимі реального часу.

В якості обчислювального центру використано одноядерний процесор AR9344, що працює з номінальною тактовою частотою 600 МГц. Об'єм оперативної пам'яті RAM становить 128 Мб, сховища даних NAND - також 128 Мб, проте його можливості можна збільшити за рахунок підключення через слот повноцінного USB 2.0 (тип А, 2А) зовнішнього накопичувача. Маршрутизатор має безліч варіантів конфігурації підключень. До послуг користувачів 5 портів Gigabit Ethernet 10/100/1000 Мбіт/с та Fast Ethernet 10/100 Мбіт/с. Обладнаний вбудованим слотом SFP з підтримкою DDMI для підключення оптоволоконної лінії (оптичний модуль не входить до комплекту поставки, рекомендовано використовувати SFP-модулі MikroTik: S-85DLC05D, S-31DLC20D та S-35/53LC20D). Консольні пристрої підключають через послідовний порт RJ45.

Перший порт ЕТН1 служить для подачі постійної напруги в режимі РоЕ-in (без підтримки 802.3af), десятий порт ЕТН10 служить для підключення стороннього обладнання по РоЕ-out. Напруга постійного струму ними однакова і у діапазоні 8В…30В. Максимальний вихід порт дорівнює 30В при силі струму 510 мА, сумарна сила струму також дорівнює 510 мА. Споживання потужності не перевищує 6Вт.

Предбачено можливість живлення приладу від мережі змінного струму 220В за допомогою адаптера 24В/1,2А, включеного в комплект поставки.

Група безпеки включає датчики температури та напруги на центральній платі. Пристрій обладнаний LCD-монітором для полегшення налаштування, кнопкою скидання.

Корпус маршрутизатора виготовлений з металу, має габаритні розміри 443x92x44 міліметрів і готовий до встановлення в телекомунікаційну стійку 1U, 19”.

Монтується у приміщеннях з температурою повітря від -40С до 60С. » з кількох причин:

 • «Сетевуха» є офіційним дистриб'ютором МікроТік в Україні;
 • маршрутизатор MikroTik RouterBOARD (RB2011UiAS-RM) можна купити за ціною, рекомендованою виробником;

  li>
 • рівень технічної підтримки, гарантійного та сервісного обслуговування відповідає світовим стандартам;
 • передбачена можливість покупки онлайн з доставкою товару по Україні;
 • передбачені різні варіанти оплати.

Для постійних та оптових купують елей діє система знижок.

Гарантійний термін експлуатації маршрутизатора MikroTik RouterBOARD (RB2011UiAS-RM) дорівнює 12-ти місяцям з моменту його придбання.

Характеристики
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Роутери для офісу, Роутери з підтримкою VPN, Роутери Mikrotik