В робочі дні з 9:00 по 19:00

Точка доступу UniFi AP AC In-Wall (UAP-AC-IW)

Виробники Ubiquiti
Модель: UAP-AC-IW
Артикул: 220417
4 489.00грн.
В наявності
Точка доступу Ubiquiti UniFi AP AC In-Wall (UAP-AC-IW) Точка доступу Ubiquiti UniFi AP AC In-Wall (UAP-AC-IW) є своєрідним «гібридом», що об'єднав функції бездротової точки доступу та розетки Ethernet. Вона монтується в масив стіни в електричний бокс (придбається окремо) таким чином, що на поверхні ...


Точка доступу Ubiquiti UniFi AP AC In-Wall (UAP-AC-IW)

Точка доступу Ubiquiti UniFi AP AC In-Wall (UAP-AC-IW) є своєрідним «гібридом», що об'єднав функції бездротової точки доступу та розетки Ethernet. Вона монтується в масив стіни в електричний бокс (придбається окремо) таким чином, що на поверхні залишається лише декоративна кришка з двома портами Gigabit Ethernet 10/100/1000 Мбіт/с, один з яких (ЕТН1) також є каналом вихідного PoE Out 48В ( Pass-Through), з його допомогою можна постачати електроенергією сумісні мережні пристрої. У частині точки доступу, що монтується в стіну, знаходиться ще один гігабітний порт Ethernet 10/100/1000 Мбіт/с, за допомогою якого пристрій підключається до кабельної мережі. Крім того, він служить для отримання електроенергії методом пасивного РоЕ або 802.3at PoE. Також можлива робота UAP-AC-IW з комутатором UniFi PoE Switch (не входить до комплекту постачання). >Точка доступу забезпечує бездротове з'єднання за допомогою однієї монополярної дводіапазонної антени, що працює на частотах 2,4ГГц та 5ГГц з підтримкою MIMO 2х2 та коефіцієнтом посилення сигналу 1 дБі та 2 дБі відповідно. На кожній із частот потужність вихідного сигналу досягає 20 дБм. Модель призначена для роботи у стандарті бездротового зв'язку IEEE 802.11 ac, але також підтримуються інші стандарти IEEE 802.11n/a/b/g.

Пропускна здатність пристрою складає:

 • 300 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц; 867 Мбіт/с на частоті 5 ГГц. p>Незважаючи на більшу продуктивність, модель споживає не більше 7 Вт потужності у звичайному режимі та 19 Вт у режимі Pass-Through.

  Точка доступу UAP-AC-IW встановлюється всередині приміщень. Допустима температура повітря -10С… 50С, вологість до 95% (без появи конденсату на поверхні пристрою)..

  Як купити точку доступу Ubiquiti UniFi AP AC In-Wall (UAP-AC-IW) в Україні

  Незважаючи на відносну новизну моделі, компанія «Сетевуха» пропонує купити точку доступу Ubiquiti UniFi AP AC In-Wall (UAP-AC-IW), відвідавши її офіс у Києві або сайт компанії, де покупку можна здійснити в один клік. Придбане обладнання доставляється по всій території України.

  Співробітники «Сетевухи», у разі потреби, допоможуть налаштувати точку доступу UAP-AC-IW або навіть усю мережу клієнта. Надається сервісне обслуговування та технічна підтримка.

  Гарантія на точку доступу UBIquiti UniFi AP AC In-Wall (UAP-AC-IW) дійсна протягом 12 місяців з моменту її придбання.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Wi-Fi точки доступу Ubiquiti