В робочі дні з 9:00 по 19:00

Маршрутизатор Mikrotik CRS109-8G-1S-2HnD-IN

Виробники MikroTik
Модель: CRS109-8G-1S-2HnD-IN
Артикул: 220025
5 655.00грн.
Немає в наявності
CRS109-8G-1S-2HnD-IN - це бездротовий маршрутизатор у маленькому металевому корпусі з додатковим функціоналом високошвидкісного 3L комутатора. Cloud Router Switch підтримує роботу з оптоволокном та оснащений потужним WiFi передавачем із двома зовнішніми антенами. Відмінно підходить для організації в...
Характеристики
...CRS109-8G-1S-2HnD-IN - це бездротовий маршрутизатор у маленькому металевому корпусі з додатковим функціоналом високошвидкісного 3L комутатора. Cloud Router Switch підтримує роботу з оптоволокном та оснащений потужним WiFi передавачем із двома зовнішніми антенами. Відмінно підходить для організації високошвидкісної офісної мережі або на роль пристрою Distribution layer у великій мережі трирівневої ієрархії. і в режимі звичайного маршрутизатора (налаштування проводиться в окремому Switch Menu інтерфейсі RouterOS).

Цього достатньо для стабільної роботи з широкосмуговим трафіком по гігабітних портах, і обробки до 20 одночасних бездротових підключень з великим радіусом покриття і відмінною пробивністю сигналу через перешкоди. Канальна швидкість передавача - 300Мбіт/c. Корпус CRS109-8G-1S-2HnD-IN виконаний з алюмінію і виглядає досить компактно, для такої машини - 200x145x45mm. Маршрутизатор призначений для настільного застосування та роботи в приміщенні, а робочі температури пристрою - від -35°C до 65°C. Також модель оснащена сенсорним LCD-дисплеєм, що відображає мережеву (швидкість передачі по кожному порту) та системну (навантаження CPU, споживання RAM, температура) інформацію з побудовою графіків, що спрощує моніторинг мережі та детектування неполадок. Живлення можна подавати як по PowerJack (БП 24V, 0.8A входить у комплект), так і PoE 802.3af/at 10-57V по порту eth1. Енергоспоживання при максимальному навантаженні становить лише 13W. Охолодження активне (SmartFAN).

CRS109-8G-1S-2HnD-IN працює під керуванням RouterOS L5, функціонал якої дозволить налаштувати мережу будь-яких масштабів та структури. Система включає підтримку VLAN, фаєрвол на основі NAT (SNAT і DNAT), засоби для організації VPN, DHCP і Proxy-сервера, SSH-сервер для віддаленого доступу та налаштування, RADIUS та UPnP, що дозволить налаштувати бездротову частину в режим HotSpot, протокол пріоритезації QoS-трафіку і навіть власний API та скриптова мова.

Характеристики
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Роутери для офісу, Роутери з підтримкою VPN, Роутери з USB, Комутатори з USB портами, Роутери Mikrotik