В робочі дні з 9:00 по 19:00

Монтажна шафа СMS UA-MGSWA65B

Виробники CMS
Модель: UA-MGSWA65B
Артикул: 221484
8 188.00грн.
В наявності
Телекомунікаційна шафа CMS UA-MGSWA65B Для запобігання несанкціонованому доступу телекомунікаційного обладнання компанія CMS (Україна) виготовила телекомунікаційну шафу UA-MGSWA65B. Він містить радіотехнічні пристрої шириною 19 дюймів, загальною висотою 6 юнітів (6U) і вагою до 50 кілограмів. Констр...Телекомунікаційна шафа CMS UA-MGSWA65B

Для запобігання несанкціонованому доступу телекомунікаційного обладнання компанія CMS (Україна) виготовила телекомунікаційну шафу UA-MGSWA65B. Він містить радіотехнічні пристрої шириною 19 дюймів, загальною висотою 6 юнітів (6U) і вагою до 50 кілограмів. Конструкція серверної шафи CMS (UA-MGSWA65B) збірно-розбірна, складається з каркаса, фронтальних дверей зі вставкою з акрилового скла та панелей. Для зручності доступу до внутрішнього простору передбачена можливість зняття бічних панелей, вони, як і дверцята, обладнані вбудованими замками. Всі елементи конструкції виготовлені з якісного металу та пофарбовані у професійний чорний колір.

Модель обладнана парою 19 дюймів, що направляють, гумовим ущільнювачем введення кабелю і комплектом кріплення до стіни. При необхідності використовувати виріб у підлоговому положенні окремо можна придбати ніжки, інші аксесуари.

Для пасивної вентиляції передбачені отвори на бічних панелях та торцях пристрою. Кліматичне виконання УХЛ відповідає категорії 4.2. Розрахункова температура експлуатації 5С… 45С, вологість – 80%.

У зібраному вигляді габаритні розміри серверної шафи CMS (UA-MGSWA65B) становлять 602х373х500 міліметрів, вага 17,5 кілограмів. У продаж виріб надходить упакований у картонну коробку.

Компанія «Сетевуха» (м. Київ) пропонує купити телекомунікаційну шафу CMS (UA-MGSWA65B) за ціною, встановленою виробником. Передбачено доставку товару по Україні.

Термін дії гарантії на шафу CMS (UA-MGSWA65B) складає 1 рік і обчислюється з моменту його продажу.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Серверні шафи CMS