В робочі дні з 9:00 по 19:00

Маршрутизатор (роутер) Mikrotik CCR1036-12G-4S

Виробники MikroTik
Модель: CCR1036-12G-4S
Артикул: 220003
35 350.00грн.
Немає в наявності
Маршрутизатор MikroTik Cloud Core Router (CCR1036-12G-4S) відноситься до класу операторського обладнання та призначений для вирішення широкого кола найскладніших завдань у мережах будь-якої конфігурації. Він працює на основі операційної системи RouterOS з шостим рівнем ліцензії та здатний передавати...
Характеристики
...Маршрутизатор MikroTik Cloud Core Router (CCR1036-12G-4S) відноситься до класу операторського обладнання та призначений для вирішення широкого кола найскладніших завдань у мережах будь-якої конфігурації. Він працює на основі операційної системи RouterOS з шостим рівнем ліцензії та здатний передавати більше мільйона пакетів даних за секунду. Побудований на основі сучасної архітектури TILE GX, маршрутизатор обладнано найновішим процесором TILERA TLR4-03680, що має 36 ядер, кожне з яких працює з тактовою частотою 1,2 ГГц. Технологія безпосереднього з'єднання кожного інтерфейсу підключення з ядром процесора дозволяє уникнути втрати продуктивності. Швидкість стандартного пересилання на порт досягає 9,5 мс, швидкість передачі на всі порти - 28,8 мс. Загальна пропускна спроможність пристрою досягає 16 Гбіт/с.

Об'єм пам'яті оперативного запам'ятовуючого пристрою дорівнює 8 Гб, сховища даних NAND – 1 Гб. Його можна збільшити, підключивши до повноформатного USB 2.0 (тип А, 1А) зовнішні носії даних. Версія r2 обладнана слотом М.2, який забезпечує високошвидкісне з'єднання з диском SSD.

Модель обладнана 12 портами Ethernet з гігабітною пропускною здатністю 10/100/1000 Мбіт/с. Передбачено 4 слоти для підключення SFP-модулів з підтримкою DDMI (самі модулі купуються окремо). Для консольних пристроїв призначений послідовний порт RJ45. Маршрутизатор має дубльовану систему електроживлення від мережі змінного струму напругою 100В…240В. При відключенні одного з блоків живлення другий миттєво вмикається, що забезпечує безперервність роботи пристрою. Максимальна потужність досягає 60Вт.

Система безпеки та управління включає датчики температури центральної плати і процесора, а також кольоровий рідкокристалічний дисплей, на якому дані про хід процесів виводяться у вигляді графіків.

Охолодження приладу реалізовано у вигляді системи SmartFan, яка є вентиляторами, керованими термодатчиком.

Модель CCR1036-12G-4S виготовлена з металу в стійкому 1U форм-факторі. Габаритні розміри пристрою становлять 443x193x44 мм.

Маршрутизатор встановлюють у серверні стійки в приміщеннях з температурою від -20С до 60С. У комплект поставки включено два шнури IEC і монтажний комплект К10.

Як купити маршрутизатор MikroTik Cloud Core Router (CCR1036-12G-4S)

В Україні МікроТік представлений компанією «Сетевуха» (г.Київ). Щоб купити маршрутизатор MikroTik Cloud Core Router (CCR1036-12G-4S) за ціною виробника, з гарантійним та сервісним обслуговуванням на рівні світових стандартів слід звернутися до офіційного дистриб'ютора – «Сітківки».

Можлива покупка обладнання в офісі компанії або на її сайті з доставкою товару по Україні. Передбачено різні форми оплати.

Служба технічної підтримки допоможе налаштувати маршрутизатор і запустити його в експлуатацію.

Термін гарантії триває 12 місяців.

Характеристики
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Роутери для офісу, Роутери з підтримкою VPN, Роутери з USB, Роутери Mikrotik