В робочі дні з 9:00 по 19:00

Маршрутизатор (роутер) Mikrotik CCR1036-8G-2S+EM

Виробники MikroTik
Модель: CCR1036-8G-2S+EM
Артикул: 220007
46 410.00грн.
Немає в наявності
Маршрутизатор MikroTik Cloud Core Router (CCR1036-8G-2S EM) – це один з найшвидших і найпродуктивніших пристроїв у модельному ряді компанії МікроТік, здатне вирішувати найскладніші завдання на рівні обладнання операторського класу. Він має високопродуктивний 36-ядерний центральний процесор TLR4-0368...
Характеристики
...Маршрутизатор MikroTik Cloud Core Router (CCR1036-8G-2S EM) – це один з найшвидших і найпродуктивніших пристроїв у модельному ряді компанії МікроТік, здатне вирішувати найскладніші завдання на рівні обладнання операторського класу. Він має високопродуктивний 36-ядерний центральний процесор TLR4-03680 виробництва TILERA, який працює з тактовою частотою 1,2 ГГц. Об'єм оперативної пам'яті складає 8 Гб, вона розміщена на двох платах по 4 Гб. Сховище даних NAND здатне вмістити 1 Гб інформації, але завдяки порту М.2 у користувача є можливість підключити до маршрутизатора швидкісний SSD-диск, збільшуючи таким чином кількість інформації, що використовується без втрати швидкодії.

Предвстановлена операційна система RouterOS має шостий рівень ліцензії. Це означає, що для даної моделі не існує завдань, які вона не могла б виконати.

Пристрій підтримує функцію апаратного шифрування IPsec, що у поєднанні з високою продуктивністю дозволяє організовувати швидкісні канали VPN, також користуватися іншими перевагами.

Модель має 8 гігабітних портів Ethernet, кожен з яких безпосередньо підключений до ядра процесора, що унеможливлює втрати продуктивності в проміжних вузлах з'єднання. Для підключення оптоволоконних ліній передбачено два слоти SFP з підтримкою DDMI, які можуть працювати з оптичними модулями з пропускною здатністю як 1,25 Гбіт/с, так і 10 Гбіт/с.

Повноцінний порт USB 2.0 (тип А , 1А) можна використовувати як підключення зовнішнього накопичувача, так роботи з модемом. Консольні пристрої під'єднують через послідовний порт RJ45. Також використовується картка пам'яті типу microSD.

Маршрутизатор MikroTik Cloud Core Router (CCR1036-8G-2S EM) обладнаний дубльованою системою живлення від мережі змінного струму напругою 100В…240В. При відключенні одного з них миттєво вмикається резервне джерело енергії. Загальне споживання електроенергії досягає 73Вт.

Система безпеки складається з термодатчиків, встановлених на центральному процесорі та платі, вони керують роботою вентиляторів охолодження.

Модель має габаритні розміри 355x145x55 міліметрів. Разом із маршрутизатором поставляються два шнури IEC та комплект гвинтів та ніжок К10.

Устаткування встановлюють у приміщеннях з температурою повітря від -20С до 60С.

Де купити маршрутизатор MikroTik Cloud Core Router (CCR1036 -8G-2S EM) в Україні

Компанія «Сетевуха» пропонує купити маршрутизатор MikroTik Cloud Core Router (CCR1036-8G-2S EM) в Україні за ціною, рекомендованою виробником, оскільки є офіційним представником МікроТік. Користувачеві гарантується якісне та своєчасне гарантійне та сервісне обслуговування, а служба технічної підтримки допоможе налаштувати обладнання та запустити його в експлуатацію.

Здійснити покупку можна на сайті «Сітківки» або в її офісі. Працює доставка по Україні.

На роботу маршрутизатора MikroTik Cloud Core Router (CCR1036-8G-2S EM) надається гарантія 12 місяців.

Характеристики
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Роутери для офісу, Роутери з USB, Роутери Mikrotik