В робочі дні з 9:00 по 19:00

Маршрутизатор (роутер) Mikrotik CCR1016-12S-1S+

Виробники MikroTik
Модель: CCR1016-12S-1S+
Артикул: 220002
26 460.00грн.
Немає в наявності
Промисловий маршрутизатор Cloud Core Router (CCR1016-12S-1S ) користується великою популярністю у випадках, коли потрібно забезпечити швидку обробку великої кількості пакетів даних у мережах, побудованих на основі оптоволоконного кабелю. Побудований на основі сучасної архітектури TILE GX, він обладн...
Характеристики
...Промисловий маршрутизатор Cloud Core Router (CCR1016-12S-1S ) користується великою популярністю у випадках, коли потрібно забезпечити швидку обробку великої кількості пакетів даних у мережах, побудованих на основі оптоволоконного кабелю. Побудований на основі сучасної архітектури TILE GX, він обладнаний 16-ядерним процесором Tilera TLR4-01680, у якому кожне ядро працює з номінальною тактовою частотою 1,2 ГГц. Завдяки технології безпосереднього з'єднання портів з ядрами процесора продуктивність маршрутизатора перевершує аналогічні зразки. віднести до лідерів цього сегменту ринку.

Оперативний пристрій має 2 Гб пам'яті, а сховище даних (NAND) здатне вмістити 128 Мб інформації. Загальний обсяг кеш-пам'яті дорівнює 12 Мб.

Маршрутизатор підтримує роботу 12 портів SFP з пропускною здатністю 1 Гбіт/с і одного порту SFP для обміну даними на швидкості 10 Гбіт/с. Оптичні модулі потрібно купувати окремо.

Для підключення до мережі, виконаної з мідного провідника, у комплект поставки включений перехідник SFP-RJ45.

Повноформатний слот USB (тип А) та картка пам'яті microSD доповнюють можливості зберігання даних пристрою, а USB-інтерфейс також можна підключати модем.

Цікаво реалізована система постачання електроенергією маршрутизатора. Вона складається з двох блоків живлення від мережі змінного струму 100В... 240В, кожен з яких може грати роль резервного на випадок відключення одного з них. Разом із пристроєм поставляються два силові шнури IEC. Сумарна потужність не перевищує 47,5Вт.

Модель Cloud Core Router (CCR1016-12S-1S) виконана у форм-факторі, що дозволяє її монтаж у телекомунікаційну стійку 1U 19”. Корпус виготовлений з металу та має габаритні розміри 443 x 198 x 44 міліметрів.

Для зручності користувача маршрутизатор забезпечений кольоровим рідкокристалічним сенсорним екраном. Він відображає поточну інформацію про роботу обладнання та дозволяє налаштовувати його.

На центральний процесор та друковану плату встановлено датчики температури. Вони керують роботою вентиляторів системи охолодження.

Прилад розрахований на роботу при температурі повітря від -20С до 60С. Комплект для монтажу до стійки додається.

Де купити маршрутизатор MikroTik Cloud Core Router (CCR1016-12S-1S ) в Україні

Компанія «Сітковина» представляє, мабуть, найкращу пропозицію, щоб купити мережевий маршрутизатор MikroTik Cloud Core Router (CCR1016-12S-1S). Вона не тільки пропонує продукцію МікроТік за ціною, рекомендованою виробником, але й забезпечує фірмове обслуговування обладнання, гарантійне та сервісне. налаштуванням та експлуатацією.

Купити маршрутизатор MikroTik Cloud Core Router (CCR1016-12S-1S ) можна як в офісі «Сетевухи», так і на її сайті. Придбаний товар доставляється по всій території України.

Гарантійний термін роботи моделі CCR1016-12S-1S дорівнює 1 році з моменту його покупки.

Характеристики
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Роутери для офісу, Роутери з підтримкою VPN, Роутери з USB, Роутери Mikrotik