В робочі дні з 9:00 по 19:00

Комутатор ZYXEL GS-108SV2-EU0101F

Виробники ZYXEL
Модель: GS-108SV2-EU0101F
Артикул: 223657
1 279.00грн.
В наявності на складі
Гігабітний комутатор, оптимізований для потокового відео та онлайнових ігор Zyxel GS-108S v2 – це 8-портовий настільний комутатор Gigabit Ethernet для мультимедіа, який легко забезпечує одночасне підключення до домашньої мережі кількох мультимедійні пристрої на гігабітних швидкостях. Нова версія GS-...
Характеристики
...Гігабітний комутатор, оптимізований для потокового відео та онлайнових ігор
Zyxel GS-108S v2 – це 8-портовий настільний комутатор Gigabit Ethernet для мультимедіа, який легко забезпечує одночасне підключення до домашньої мережі кількох мультимедійні пристрої на гігабітних швидкостях. Нова версія GS-108S v2 ідеально підходить для потокового відтворення відео та онлайнових ігор.

Plug-and-play, стильний корпус
За допомогою функції plug-and-play комутатора Zyxel GS-108S v2 можна без будь-яких налаштувань конфігурації підключити до домашньої мережі VoIP-телефон, медіа-плеєри, ігрові та телевізійні приставки, а також пристрої для перегляду Web-сайтів. Стильний і витончений корпус GS-108S v2 впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати вашого будинку. з автоматичним визначенням швидкості та зручними світлодіодними індикаторами, за якими можна відразу визначити стан та активність з'єднання.

Передача даних на гігабітних швидкостях
Комутатор Zyxel GS-108S v2 10/ 100/1000 Mbps забезпечує високопродуктивне з'єднання передачі мультимедіа, яке працює у 10 швидше, ніж Fast Ethernet. Він може одночасно забезпечити підключення до Інтернету для потокового медіа та онлайнових ігор.

Визначення довжини кабелю
GS-108S v2 може визначити довжину кабелю та відповідним чином відрегулювати енергоспоживання. Чим коротший кабель Ethernet, тим менше енергоспоживання.

Регулювання енергоспоживання
GS-108S v2 автоматично визначає енергоспоживання залежно від кількості активних мережних пристроїв, що підключаються до нього, і довжини кабелю. Чим менше таких пристроїв і менше довжина кабелю Ethernet, тим менше енергоспоживання комутатора.

Характеристики
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Комутатори Zyxel, Некеровані комутатори