В робочі дні з 9:00 по 19:00

Комутатор ZYXEL GS-108BV3-EU0101F

Виробники ZYXEL
Модель: GS-108BV3-EU0101F
Артикул: 223656
1 499.00грн.
В наявності на складі
Оптимальне рішення для високої якості VoIP та обміну даними Zyxel GS-108B v3 – це 8-портовий настільний комутатор Gigabit Ethernet, що забезпечує гігабітні швидкості для підключених до домашньої мережі пристроїв. Нова конструкція з портами QoS гарантує стабільну якість роботи таких програм, як VoIP ...
Характеристики
...Оптимальне рішення для високої якості VoIP та обміну даними
Zyxel GS-108B v3 – це 8-портовий настільний комутатор Gigabit Ethernet, що забезпечує гігабітні швидкості для підключених до домашньої мережі пристроїв. Нова конструкція з портами QoS гарантує стабільну якість роботи таких програм, як VoIP і обмін даними, що інтенсивно використовують смугу пропускання.

Компактний міцний корпус, який можна встановити не тільки на столі, але і на стіні

Оптимальне рішення для VoIP та обміну даними
GS-108B v3 обладнаний 4 портами QoS з вбудованим механізмом high-priority та medium-priority для стабільної роботи VoIP та обміну даними. Якщо приєднати до цих портів IP-телефон, комп'ютер або мережеве сховище, то ви отримаєте високу якість зв'язку VoIP та обміну даними.

Зелений комутатор заощаджує енергію
Відповідно до стандартом IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet комутатор GS-108B v3 використовує функції економії енергії, які не знижують його продуктивність. Комутатор автоматично підлаштовує енергоспоживання залежно від кількості активних мережних пристроїв і довжини кабелю, по якому вони з'єднані з портом комутатора. Чим менше таких пристроїв і що коротший кабель Ethernet, тим менше енергоспоживання комутатора.

Регулювання енергоспоживання
Комутатор регулює своє енергоспоживання залежно від стану з'єднання та довжини підключених кабелів Ethernet. Якщо GS-108B v3 виявляє, що жодні дані зараз не передаються, то він переходить у режим зниженого енергоспоживання. кабелю та відповідним чином відрегулювати енергоспоживання. Чим коротший кабель Ethernet, тим менше споживання енергії.

Характеристики
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Комутатори Zyxel, Некеровані комутатори