В робочі дні з 9:00 по 19:00

Роутери (маршрутизатори) з підтримкою PoE


Маршрутизатор EdgeRouter PoE-5 (ERPOE-5) Маршрутизатор EdgeRouter PoE-5 (ERPOE-5) – це модель із новітньої лінійки гігаб..
6 565.00грн.
Немає відгуків

Маршрутизатор EdgeRouter PoE-5 (ERPOE-5) Маршрутизатор EdgeRouter PoE-5 (ERPOE-5) – це модель із новітньої лінійки гігаб..

Модель MikroTik hEX PoE (RB960PGS) стане справжньою знахідкою для дому чи офісу, де не потрібне бездротове з'єднання, пр..
3 250.00грн.
Немає відгуків

Модель MikroTik hEX PoE (RB960PGS) стане справжньою знахідкою для дому чи офісу, де не потрібне бездротове з'єднання, пр..

hEX PoE lite (RB750UPr2) – компактний п'ятипортовий маршрутизатор від компанії Mikrotik з підтримкою функції PoE out (Po..
2 460.00грн.
Немає відгуків

hEX PoE lite (RB750UPr2) – компактний п'ятипортовий маршрутизатор від компанії Mikrotik з підтримкою функції PoE out (Po..

ACX500 Outdoor unit 3x1GE(SFP) + 3x1GE(Cu) with single DC PS, 16x10x4 inches(HxWxD), IP65..
302 120.00грн.
Немає відгуків

ACX500 Outdoor unit 3x1GE(SFP) + 3x1GE(Cu) with single DC PS, 16x10x4 inches(HxWxD), IP65..

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Роутери з PoE (Power over Ethernet) забезпечують передачу даних та одночасно електроживлення через стандартні Ethernet-кабелі, що дозволяє спростити та скоротити витрати на розгортання мережної інфраструктури.

Роутери з харчуванням по PoE

PoE особливо актуально у випадках, коли необхідно під'єднати IP-камери, точки доступу Wi-Fi, VoIP- телефони та інші пристрої, встановлені в місцях, де немає активної лінії живлення.

Переваги Wi-Fi роутерів з живленням по PoE

Бездротові маршрутизатори з живленням PoE порти мають ряд переваг, які роблять їх особливо привабливими для різних сценаріїв використання:

  1. Спрощення прокладання інфраструктури. Завдяки можливості передавати електричне живлення та інформацію по одній і тій же кручений парі, зменшується необхідність у додаткових кабелях і спрощується процес встановлення нового обладнання.
  2. Гнучкість. Пристрої з підтримкою Power over Ethernet є особливо зручними у випадках, коли потрібна їх установка в місці з обмеженим доступом до електромережі. Завдяки PoE можна розміщувати роутери на більшій відстані від джерела живлення, використовуючи тільки кабель Ethernet.
  3. Економія на устаткуванні. Використання PoE дозволяє заощадити на купівлі та встановленні додаткових джерел безперебійного живлення для кожного окремого пристрою.
  4. Централізований контроль. Маршрутизатори з PoE-портами сумісні з мережевими комутаторами та іншими PoE-пристроями, що відкриває можливість керування та моніторингу всіх підключених девайсів через одну централізовану систему.
  5. Масштабованість. Завдяки підтримці стандартів IEEE 802.3af та 802.3at, забезпечується сумісність із широким діапазоном сучасних мережевих пристроїв. Це спрощує процес масштабування мережі та забезпечує підтримку новітніх технологій.
  6. Найпростіше адміністрування. Централізоване керування живленням дозволяє швидко та легко перезавантажувати або вимикати окремі пристрої через інтерфейс керування. Це спрощує процес усунення несправностей у мережі.
  7. Безпека. Роутери з підтримкою PoE мають вбудований захист від перевантаження та короткого замикання, що знижує ризик пошкодження обладнання та запобігає виникненню проблем, пов'язаних із живленням.

Мінус бездротових маршрутизаторів з підтримкою PoE

Попри очевидні плюси, є й деякі недоліки Wi-Fi роутерів з PoE-портами, про які потрібно знати перед покупкою:

  • Висока вартість. Ціна роутера з PoE зазвичай значно вища, ніж в аналогів без цієї функції. Це може суттєво вплинути на бюджет розвитку мережної інфраструктури, особливо якщо йдеться про великий проєкт.
  • Обмежена дистанція. Стандарт PoE передбачає максимальну відстань між пристроями 100 метрів. Якщо у Вашому випадку відстань між пристроями більша, знадобиться PoE-ретранслятор.
  • Складність застосування. Якщо інша наявна інфраструктура застаріла, інтеграція PoE-маршрутизатора може вимагати оновлення світчів або встановлення PoE-інжекторів. Таким чином, витрати зусиль і коштів на впровадження дещо зростуть.
  • Обмежена сумісність. Хоча більшість сучасних девайсів підтримує технологію PoE, ці бездротові роутери можуть бути несумісними з деякими старими або специфічними пристроями. У таких випадках потрібно буде використовувати спеціальний PoE-спліттер для забезпечення сумісності.

Різновиди роутерів з PoE-портами

Виділяють декілька окремих видів PoE-маршрутизаторів, залежно від способу надання електроживлення та підтримуваних стандартів:

Пасивні

Забезпечують постійну напругу на певних контактах кабелю Ethernet, незалежно від типу підключеного пристрою. Вони зазвичай дешевші та простіші у використанні, але не мають вбудованого захисту від перевантаження або короткого замикання.

Пасивні роутери з PoE можуть бути несумісними з деякими пристроями, тому необхідно переконатися, що підключений девайс підтримує пасивне PoE.

Активні

Визначають, чи підтримує підключений пристрій PoE, і автоматично надають електроживлення лише тим пристроям, які запитують.

Активні PoE-роутери зазвичай підтримують стандарт IEEE 802.3af, що забезпечує максимальну потужність до 15,4 Вт на порт. У них вбудовано захист від перевантаження та короткого замикання, що робить їх безпечнішими та сумісними з широким діапазоном пристроїв.

Маршрутизатори PoE+

PoE Plus - розширений стандарт IEEE 802.3at, що виділяє максимальну потужність до 30 Вт на порт. Такі пристрої ідеально підходять для підключення техніки з високим енергоспоживанням, на зразок поворотних IP-камер та інше. Також такі маршрутизатори здатні автоматично визначати, чи підтримує підключене обладнання стандарт Power over Ethernet.

В яких випадках краще замовити PoE маршрутизатор?

Ми рекомендуємо замовити Wi-Fi роутер з підтримкою PoE у таких випадках:

  • Відсутність поряд розеток. Для підключення мережевого обладнання в тих місцях, де доступ до електромережі обмежений або відсутній бездротовий маршрутизатор з PoE – ідеальне рішення.
  • Встановлення у важкодоступних місцях. Коли потрібно встановити обладнання на стовпі або даху будівлі — набагато простіше протягнути один кабель, яким відразу підуть харчування та інтернет.
  • Немає можливості тягнути багато кабелів. Це чудовий вибір, якщо Ви хочете скоротити кількість проводів та спростити мережну інфраструктуру.

Купити роутери з PoE у Києві та Україні

Наш онлайн-магазин пропонує широкий асортимент комутаційного обладнання від провідних виробників, а також гарантує високу якість продукції та конкурентні ціни.

Купити маршрутизатор з PoE у Києві Ви можете, відвідавши наш офіс. Також до послуг клієнтів компанії доставка по місту та всій Україні через службу «Нова Пошта». Ми також пропонуємо послуги з монтажу та налаштування пристроїв на Вашому підприємстві або в дата-центрі.