В робочі дні з 9:00 по 19:00

Маршрутизатор Mikrotik hEX PoE (RB960PGS)

Виробники MikroTik
Модель: RB960PGS
Артикул: 220022
3 050.00грн.
В наявності на складі
Модель MikroTik hEX PoE (RB960PGS) стане справжньою знахідкою для дому чи офісу, де не потрібне бездротове з'єднання, проте до маршрутизатора підключено обладнання, що підтримує живлення за протоколом РоЕ. Її використання дозволить позбутися численних кабелів і блоків живлення, для яких зазвичай був...
Характеристики
...


Модель MikroTik hEX PoE (RB960PGS) стане справжньою знахідкою для дому чи офісу, де не потрібне бездротове з'єднання, проте до маршрутизатора підключено обладнання, що підтримує живлення за протоколом РоЕ. Її використання дозволить позбутися численних кабелів і блоків живлення, для яких зазвичай буває складно знайти точку підключення. слотом USB 2.0, куди можна включити флеш-накопичувач чи модем для бездротової передачі. Порти Ethernet екрановані.

Перший порт Ether1 служить для постачання по РоЕ постійним струмом напругою 12В... 57В, з другого по п'ятий Ether2... Ether5 для вихідного пасивного РоЕ або РоЕ 802.3af /at з такими ж характеристиками струму, що та у вхідному каналі. Максимальна сила струму однією порт – 1А, сумарна попри всі порти – 2А (при напрузі 30В). Потужність пристрою без навантаження дорівнює 6Вт, з повним навантаженням – максимум 54Вт.

Пристрій працює на операційній системі RouterOS з четвертим рівнем ліцензії. У поєднанні з продуктивним одноядерним процесором QCA9557 (номінальна тактова частота 800 МГц) вона дозволяє вирішувати більшість завдань, що виникають у невеликих локальних мережах. Об'єм пам'яті ОЗП складає 128 Мб, сховища даних (FLASH) – 16 Мб.

Модель обладнана датчиками температури на друкованій платі та напругі. високої якості світлого кольору, має габаритні розміри 114x137x29 міліметрів і може монтуватися як на стіну, так і використовуватися в настільному варіанті. Шнур IEC і адаптер 24В/2,5А входять до комплекту обладнання. h2>Де купити маршрутизатор MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

Модель MikroTik hEX PoE (RB960PGS) завжди є у компанії «Сетевуха», яка є офіційним дистриб'ютором МікроТік в Україні. Тому купити маршрутизатор MikroTik hEX PoE (RB960PGS) на сайті інтернет-магазину можна за ціною, рекомендованою виробником. Крім цього, «Сетевуха» підтримує високі стандарти роботи гарантійної та сервісної служби, а також служби технічної підтримки.

Предбачено доставку товару по всій території України. Можливі різні форми оплати. Діє система знижок.

Тривалість дії гарантії на модель MikroTik hEX PoE (RB960PGS) становить 1 рік.

Характеристики
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Роутери для офісу, Роутери з підтримкою VPN, Роутери з USB, Комутатори з USB портами, Роутери з PoE, Роутери Mikrotik, Комутатори з PoE портами