В робочі дні з 9:00 по 19:00

Смарт-камера для відеоконференцій Meeting Owl 3 360-Degree, 1080p HD (MTW300-2000)

Виробники Owl Labs
Модель: MTW300-2000
Артикул: 240005
55 500.00грн.
Під замовлення
Бренд Owl LabsНазва моделі Meeting OwlМаксимальна роздільна здатність веб-камери 16 МПСтабілізація зображення гібриднаТип управління експозицією АвтоматичнийОсобливість 360 градусівКолір сірийТехнологія підключення Wi-Fi, USBРежими зйомки АвтоматичнийТип флеш-пам'яті Micro SDПро товарКРАЩА СПІВПРАЦЯ...


Бренд Owl Labs

Назва моделі Meeting Owl

Максимальна роздільна здатність веб-камери 16 МП

Стабілізація зображення гібридна

Тип управління експозицією Автоматичний

Особливість 360 градусів

Колір сірий

Технологія підключення Wi-Fi, USB

Режими зйомки Автоматичний

Тип флеш-пам'яті Micro SD

Про товар

КРАЩА СПІВПРАЦЯ. Meeting Owl 3 записує відео на 360° з роздільною здатністю 1080p HD і аудіо на 360° на відстані до 18 футів (5,5 м). Камера автоматично фокусується на тому, хто говорить, щоб сприяти активній співпраці та підвищенню рівня участі, показуючи при цьому огляд приміщення на 360°.

ПРОСТОТА ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА РОБОТИ. Перейдіть від розпакування до першої зустрічі менш ніж за 7 хвилин. Просто підключіть живлення та USB, запустіть бажану платформу для відеоконференцій і розпочніть нараду. Легко керуйте нарадами за допомогою програм для настільних комп'ютерів, мобільних пристроїв або планшетів.

УНІВЕРСАЛЬНА СУМІСНІСТЬ. Сумісність практично з усіма веб-платформами для відеоконференцій, включаючи Zoom, GoToMeeting, Google Meet, Microsoft Teams, Cisco Webex, BlueJeans та багато інших.

РОЗУМНІШАЄ З ЧАСОМ. Оснащена новітньою системою Owl Intelligence SystemTM, яка фокусується на людях в 4 рази швидше. Підтримує WiFI для отримання оновлень та вдосконалень програмного забезпечення через бездротову мережу.

АДАПТУЄТЬСЯ ДО БУДЬ-ЯКОГО ПРОСТОРУ. Об'єднайте дві сови для нарад або додайте розширювальний мікрофон, щоб розширити охоплення відео- та аудіосигналу на більших площах. Сумісність з дошкою Owl Labs Whiteboard Owl і Meeting HQ для завершення налаштування гібридної кімнати.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.