В робочі дні з 9:00 по 19:00

Сервер DELL PowerEdge R230

Виробники Dell
Модель: R230
Артикул: 229582
32 425.00грн.
Під замовлення
Потужний, ефективний, універсальний Виберіть потужний, ефективний та універсальний однопроцесорний стояковий сервер Dell PowerEdge R230 початкового рівня з форм-фактором 1U для консолідації даних та збільшення продуктивності додатків. Порядок та підвищення продуктивності: Консолідація даних кілько...Потужний, ефективний, універсальний
Виберіть потужний, ефективний та універсальний однопроцесорний стояковий сервер Dell PowerEdge R230 початкового рівня з форм-фактором 1U для консолідації даних та збільшення продуктивності додатків.

Порядок та підвищення продуктивності:

  • Консолідація даних кількох ноутбуків або настільних комп'ютерів на одному сервері, що включає до 4 внутрішніх 3.5-дюймових жорстких дисків з кабельним підключенням або з можливістю гарячої заміни.
  • Скорочення часу відгуку завдяки найсучаснішому процесору Intel Xeon сімейства E3-1220v6.
  • Адаптація до змінних навантажень завдяки серверу з можливістю віртуалізації та підтримкою Citrix XenServer, Microsoft Windows Server з Hyper-V, VMware vSphere ESXi та Red Hat Enterprise Virtualization.

Підвищення продуктивності додатків:

  • Підвищення ефективності пам'яті та збільшення ємності до 64 Гбайт з часом завдяки 4 слотам DIMM та пам'яті DDR4, яка передає дані на 33% швидше в порівнянні з попереднім поколінням DDR3.
  • 2 роз'єми PCIe 3-го покоління забезпечують дворазове збільшення пропускної спроможності передачі даних порівняно з роз'ємами 2-го покоління.

Надійна, безперебійна робота:

  • Швидке розгортання та оновлення сервера для підвищення продуктивної роботи за допомогою рішення для керування системами Dell OpenManage.
  • Простий моніторинг стану та поведінки системи за допомогою простої та зрозумілої консолі Dell OpenManage Essentials.
  • Економія часу ІТ-адміністратора за рахунок ет автоматизації оновлень мікрокоду — скорочення часу оновлення мікрокоду до 92% за допомогою автоматичних оновлень Repository Manager порівняно з ручним оновленням.
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.