В робочі дні з 9:00 по 19:00

Сервер Cisco UCS-SPR-C240M4-E2

Виробники Cisco
Модель: UCS-SPR-C240M4-E2
Артикул: 229587
254 115.00грн.
Під замовлення
Стійковий сервер Cisco UCS C240M4 покликаний забезпечити продуктивність і можливості розширення для виконання найрізноманітніших робочих завдань інфраструктури з великою кількістю даних для зберігання: від обробки великих даних до спільної роботи.< /span> Чудова продуктивність та розширюваність. Cis...Стійковий сервер Cisco UCS C240M4 покликаний забезпечити продуктивність і можливості розширення для виконання найрізноманітніших робочих завдань інфраструктури з великою кількістю даних для зберігання: від обробки великих даних до спільної роботи.< /span>

Чудова продуктивність та розширюваність.
Cisco UCS C240 M4 – це найновіший двороз'ємний стійковий сервер розміром у два стійкові юніти (2RU). Він надає чудову продуктивність та розширюваність для широкого ряду інфраструктурних робочих навантажень, що інтенсивно використовують пам'ять зберігання та з великим обсягом операцій введення/виведення: від великих даних до спільної роботи. Сервер корпоративного класу Cisco UCS C240 M4 розширює можливості асортименту пристроїв системи уніфікованих обчислень (Cisco UCS) завдяки форм-фактору 2RU та процесорам сімейства Intel Xeon E5-2600 v3, надаючи чудове поєднання продуктивності та гнучкості.

  • Підтримка до 24 слотів DIMM для модулів пам'яті DDR4 забезпечує підвищену продуктивність та нижче споживання енергії.< /span>
  • Підтримка до 6 слотів PCI Express (PCIe) 3.0 (4 з них – повної висоти, повної довжини).
  • До 24 дисководів з малим форм-фактором або до 12 дисководів з великим форм-фактором, а також два опціональних внутрішніх завантажувальних дисководів SATA.
  • Підтримка дисководів 12 Гбіт/с SAS.
  • Слот модульного вбудованого мережевого адаптера для встановлення плати віртуального інтерфейсу (VIC) нового покоління або плати мережного інтерфейсу (NIC) сторонніх виробників, який дозволяє при цьому не займати PCIe-слоти.
  • Два порти вбудованих мережевих адаптерів 1 Gigabit Ethernet.

П відтримка до двох графічних процесорів NVIDIA подвійної ширини надає багатий досвід взаємодії з посиленими графічними можливостями для більшої кількості віртуальних користувачів. експлуатації (RAS) завдяки можливості підключення ЦП без інструментів, простий замикаючої заглушці, компонентам, що замінюються і підключаються в «гарячому» режимі, і резервованим SD-картам Cisco Flexible Flash (FlexFlash).

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.