В робочі дні з 9:00 по 19:00

Монтажна шафа СMS UA-MGSWL435B

Виробники CMS
Модель: UA-MGSWL435B
Артикул: 221471
5 190.00грн.
Немає в наявності
Телекомунікаційна шафа CMS UA-MGSWL435B Модель телекомунікаційної шафи CMS (UA-MGSWL435B) виготовлена з металу (товщина 0,8...1,0 міліметра), пофарбованого в стильний чорний колір. Доступ до встановленого обладнання передбачений через передні дверцята з прозорою акриловою вставкою та через суцільні ...
Характеристики
...


Телекомунікаційна шафа CMS UA-MGSWL435B

Модель телекомунікаційної шафи CMS (UA-MGSWL435B) виготовлена з металу (товщина 0,8...1,0 міліметра), пофарбованого в стильний чорний колір. Доступ до встановленого обладнання передбачений через передні дверцята з прозорою акриловою вставкою та через суцільні бічні дверцята. Від несанкціонованого доступу шафа захищена вбудованими замками. Вентиляція забезпечена отворами на верхній та нижній панелі. Шафа розрахована на встановлення до 50 кілограмів обладнання.

Серверна шафа CMS (UA-MGSWL435B) призначена для встановлення телекомунікаційних та мережевих пристроїв шириною 19 дюймів та загальною висотою 4 юніти. Маркування юнітів відсутнє.

Модель CMS (UA-MGSWL435B) розрахована на настінний монтаж, на задній панелі передбачені монтажні отвори. Встановлення ніжок для використання підлоги виключена. Шафа обладнана спрощеними напрямними та кабельними вводами. Гвинти заземлення не передбачені.

Продаж моделі UA-MGSWL435B здійснюється в розібраному вигляді в упаковці з картону. У зібраному вигляді габаритні розміри пристрою 600х350х284 міліметра, вага брутто дорівнює 9 кілограмам. Сетевуха» у м. Києві або на її сайті. У разі віддаленої покупки товар доставляється Україною.

На серверну шафу CMS (UA-MGSWL435B) протягом 12 місяців після її покупки поширюється дія гарантійних зобов'язань.

Характеристики
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Настінні серверні шафи, Серверні шафи CMS