В робочі дні з 9:00 по 19:00

Монтажна шафа CMS UA-MGSE2468MB

Виробники CMS
Модель: UA-MGSE2468MB
Артикул: 221545
27 515.00грн.
В наявності
MGSE - серія підлогових 19' розбірних шаф, призначених для розміщення телекомунікаційного обладнання в офісах та дата-центрах. У розібраному вигляді шафа поставляється в 3 або 4-х коробках. Завдяки масовому застосуванню клеп-гайок, ця шафа здатна зібрати 1 людина за 30-40 хвилин. 19' напрямні (річки...  • MGSE - серія підлогових 19' розбірних шаф, призначених для розміщення телекомунікаційного обладнання в офісах та дата-центрах. У розібраному вигляді шафа поставляється в 3 або 4-х коробках. Завдяки масовому застосуванню клеп-гайок, ця шафа здатна зібрати 1 людина за 30-40 хвилин. 19' напрямні (річки) мають маркування юнітів.
  • Відстань між реками по глибині регулюється.
  • Максимальна можлива відстань між реками обмежується передніми та задніми дверима.
  • Глибина самої шафи має дещо більші розміри ніж у аналогічних шаф інших виробників, що дає додатковий простір для розміщення кабелю, патч-кордів та вентиляції.

Для примусової вентиляції додатково застосовуються 3-х вентиляторні блоки. в дах або підлогу, можлива установка більше одного блоку які між собою з'єднуються шнуром живлення С13-С14. Додатково можна встановити щіткове введення. Ніжки для шаф йдуть у комплекті, колеса до шаф замовляються окремо.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Серверні шафи CMS