В робочі дні з 9:00 по 19:00

Точка доступу Mikrotik SXT SA5 ac (RBSXTG-5HPacD-SA)

Виробники MikroTik
Модель: RBSXTG-5HPacD-SA
Артикул: 220098
4 800.00грн.
В наявності
Mikrotik SXT ac (RBSXTG-5HPacD-SA) - швидкісна точка доступу стандарту 802.11ac. Модель із нової лінійки AC обладнання, розробленої з урахуванням вимог стандарту, має вражаючі характеристики. З роками бездротові технології набувають все більшого поширення і все частіше діловий сегмент віддає переваг...Mikrotik SXT ac (RBSXTG-5HPacD-SA) - швидкісна точка доступу стандарту 802.11ac. Модель із нової лінійки AC обладнання, розробленої з урахуванням вимог стандарту, має вражаючі характеристики. З роками бездротові технології набувають все більшого поширення і все частіше діловий сегмент віддає перевагу. Відповідно підвищується планка вимог до стабільності, захищеності та швидкості такої мережі.

У NAND-чіпі постійної пам'яті на 64MB Mikrotik SXT ac встановлена фірмова RouterOS 4L. За функціоналом і гнучкістю налаштування вона в рази перевершує конкурентну AirOS, і можна порівняти з повноцінними мережевими OС на кшталт BSD. З особливостей варто виділити:

  • Робота RBSXTG-5HPacD-SA в режимі Base Station (PtP, PtMP) або Bridge (міст із SXT ac, особливо з хорошим рефлектором, вийде чудовий);
  • >
  • Підтримка безлічі протоколів тунелювання (PPPoE, PPTP, L2TP, EoIP та ін.).
  • Непоганий Firewall з безліччю фільтрів та повним контролем над трафіком.
  • DHCP-сервер, проксі-сервер, безліч способів налаштування VPN-сервера. Пропрієтарні протоколи NV2 і M3P, що стискають трафік і підвищують швидкість передачі.
  • Підключення до AP через WinBox, два різновиди веб-інтерфейсів та CLI (термінал для підключення по ssh).
  • Скриптова мова, для автоматизації управління, а також власний API для написання стороннього софту під RouterOS (синтаксичне опис в офіційній Wiki Mikrotik).
  • Технологія WatchDog, що перезавантажує AP, у разі блокування пристрою або відсутності мережі.
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Wi-Fi точки доступу MikroTik