В робочі дні з 9:00 по 19:00

Бездротовий маршрутизатор MikroTik hAP AX lite (L41G-2axD)

Виробники MikroTik
Модель: L41G-2axD
Артикул: 240001
2 050.00грн.
В наявності на складі
Маршрутизатор Mikrotik hAP ax lite - це ідеальне мініатюрне рішення, коли вам потрібно скоротити витрати, але ви не можете дозволити собі пожертвувати продуктивністю. Наш новітній бездротовий чіп Gen6 AX дозволяє витиснути традиційний бездротовий спектр 2,4 ГГц, як лимон! Залежно від загального нала...


Маршрутизатор Mikrotik hAP ax lite - це ідеальне мініатюрне рішення, коли вам потрібно скоротити витрати, але ви не можете дозволити собі пожертвувати продуктивністю. Наш новітній бездротовий чіп Gen6 AX дозволяє витиснути традиційний бездротовий спектр 2,4 ГГц, як лимон! Залежно від загального налаштування, ви можете очікувати збільшення швидкості до 90%!

Дуже корисний у масштабованих установках, таких як готелі або офіси, що розширюються - приваблива ціна, компактний розмір і потужний набір функцій дозволяє без сумнівів додавати більше пристроїв! До речі, про готелі - чому б не взяти hAP ax lite у відпустку? Він майже не займе місця у вашій валізі і дозволить вам звільнитися від обмежень гостьових мереж.

Наші пристрої hAP lite завжди відрізнялися цінністю. Завдяки 256 МБ оперативної пам'яті, сучасному процесору ARM, що працює на частоті 800 МГц4 портам Gigabit Ethernet, значно вищому коефіцієнту підсилення дволанцюгової антени (до 4,3 дБі!) та повному візуальному оновленню, новий hAP ax lite є справжнім першопрохідцем у сфері цінних та доступних мережевих технологій.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Роутери Mikrotik