В робочі дні з 9:00 по 19:00

Legrand DAKER DK Plus 3000ВА (310172)

Виробники Legrand
Модель: 310172
Артикул: 220746
47 500.00грн.
В наявності на складі
Пристрій є UPS-приладом з подвійним перетворенням струму та синусоїдальною формою вихідної напруги. Прилад характеризується значенням ККД до 92% та можливістю коригувати вихідні показники. Додатковою гарантією безперервності електропостачання у разі збоїв у роботі ДБЖ є наявність вбудованого автомат...Пристрій є UPS-приладом з подвійним перетворенням струму та синусоїдальною формою вихідної напруги. Прилад характеризується значенням ККД до 92% та можливістю коригувати вихідні показники. Додатковою гарантією безперервності електропостачання у разі збоїв у роботі ДБЖ є наявність вбудованого автоматичного байпасу.

Для зручного налаштування та ефективного керування пристрій оснащений дисплеєм (з можливістю його повороту), кнопками та індикаторами, інтерфейсами RS232 та USB, SNMP-роз'ємом, функцією аварійного вимкнення. ДБЖ придатний як для встановлення на підлозі, так і в стійку з можливістю підключення допоміжних батарей для підвищення тривалості роботи в автономрежимі, яка в базовій комплектації може становити до 8 хвилин.

Функції

  • На дисплеї відображаються стан та основні параметри системи, у т.ч. рівень заряду батарей та повідомлення про несправності.
  • Інтегроване комунікаційне ПЗ дозволяє контролювати ДБЖ та виконувати відключення при виявленні несправності обладнання, а також виконувати віддалене тестування основних функцій ДБЖ.
  • Обмін даними за допомогою адаптера SNMP/Internet/network.
  • < span>Додатковий слот забезпечує велику гнучкість конфігурації мережі.
  • Плата WEB/SNMP та релейний інтерфейс із сухими контактами для подачі сигналів на промислові панелі управління та віддалені табло сигналізації.
  • Автоматичний та ручний байпас (опціональний) гарантує безперервність електропостачання критичних навантажень при несправності електроніки ДБЖ, перевантаженні, перегріві або запланованому техобслуговуванні.
  • Сервісний байпас у вигляді окремого блоку.
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Джерела безперебійного живлення Legrand