В робочі дні з 9:00 по 19:00

Комутатор ZYXEL GS1350-12HP-EU0101F

Виробники ZYXEL
Модель: GS1350-12HP-EU0101F
Артикул: 223682
13 449.00грн.
В наявності
Zyxel представляє новий спеціалізований смарт-керований комутатор GS1350, розроблений для обслуговування систем відеоспостереження. Автоматичне виявлення збою IP-камери та іншого пристрою, на який подається живлення по PoE, та відновлення його працездатності з використанням гранулярних параметрів, я...Zyxel представляє новий спеціалізований смарт-керований комутатор GS1350, розроблений для обслуговування систем відеоспостереження.

Автоматичне виявлення збою IP-камери та іншого пристрою, на який подається живлення по PoE, та відновлення його працездатності з використанням гранулярних параметрів, які підійдуть для будь-яких типів пристроїв та сценаріїв застосування.

Звичайні PoE-комутатори здатні забезпечити живлення та передачу даних на відстані не більше 100 метрів. Комутатори серії GS1350 дозволяють встановити IP-камери та інші пристрої з живленням PoE у віддалених місцях, використовуючи наявний кабель Cat 5e. Застосування в цих комутаторах режиму Extended range дозволяє збільшити максимальну відстань до пристрою до 250 метрів. Ви заощаджуєте гроші робочий час - вам не треба купувати та встановлювати додаткові PoE-комутатори!

Серія GS1350 складається з чотирьох моделей комутаторів з бюджетом потужності PoE до 375 Ватт, достатнього для забезпечення живлення кількох IP-камер. По світлодіоду на передній панелі комутатора можна легко та швидко визначити стан PoE, а кнопка Restore моделей серії GS1350 дозволяє одним натисканням легко відновити коректну конфігурацію комутатора за помилкової зміни його параметрів.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Комутатори Zyxel