В робочі дні з 9:00 по 19:00

Точка доступу Edimax Pro CAP1300 Long Range

Виробники Edimax
Модель: CAP1300
Артикул: 220145
5 800.00грн.
Під замовлення
Могутнє рішення для сучасного бізнесу CAP1300 - це потужне бездротове рішення, що відповідає вимогам сучасного бізнесу завдяки новітній технології IEEE 802.11ac Wave 2, з бездротовою швидкістю до 1300Мбіт/с. Точка доступу забезпечена технологіями MU-MIMO (Multiple User – Multiple In Multiple Out), B...


Могутнє рішення для сучасного бізнесу
CAP1300 - це потужне бездротове рішення, що відповідає вимогам сучасного бізнесу завдяки новітній технології IEEE 802.11ac Wave 2, з бездротовою швидкістю до 1300Мбіт/с. Точка доступу забезпечена технологіями MU-MIMO (Multiple User – Multiple In Multiple Out), Beamforming, AirTime Fairness, Band Steering, покращена покриття wifi сигналів, надійність та продуктивність. Відмінна продуктивність, якість складання у поєднанні зі зручним інтерфейсом, надшвидкою швидкістю бездротового зв'язку, великим набором функцій та практичним дизайном роблять ідеальним рішенням для корпоративних середовищ.
Для бізнесу, що потребує безпеки, гнучкості та швидкості – серія точок доступу Edimax Pro надає можливість широкого застосування – від офісного до шкіл кампусів, готелів та лікарень. Висока ємність підключення клієнтів до 200 одночасно ідеально підходить для BYOE робочих місць або іншого застосування з високою щільністю клієнтів і бездротових пристроїв. Підтримка багатьох SSID може бути використана для підключення різних відділів або груп користувачів, а вбудований RADIUS сервер забезпечує додаткову верифікацію клієнтів в умовах масштабованої мережі з централізованим управлінням. 802.11r/k безшовний роумінг для переходу серед ТД, підтримкаPoE та інтуїтивно-зрозумілий веб-інтерфейс управління надають гнучкість при розгортанні мережі та широкі можливості для мережевого адміністратора.
Якщо продуктивність та безпека критичні для вашого бізнесу, вам потрібен продукт спеціально створений для вашого підприємства. Серія Edimax Pro допоможе вашому бізнесу забезпечити надійний щоденний зв'язок з гарантованою ефективністю. ac Wave 2 два діапазони до 1300Mбіт/с (2.4ГГц 400Mбіт/с та 5ГГц 867Мбіт/с) швидкість wifi для відео, звуку та передачі даних.
Ефективно обслуговує кілька пристроїв
Підключіть більше пристроїв з ефективним MU-MIMO Wi-Fi.
Оптимальна продуктивність Wi-Fi
Функції Beamforming, AirTime Fairness, Band Steering покращено покриття wifi сигналів, надійність та продуктивність.
Ідеально для корпоративного сегменту
Підходить для широкого спектру комерційних застосувань, таких як офіси, готелі, конференц-зали, школи, кампуси, курорти, магазини та інші.
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.