В робочі дні з 9:00 по 19:00

Сервер DELL PowerEdge R640

Виробники Dell
Модель: R640
Артикул: 229572
164 490.00грн.
Під замовлення
Налаштування не потрібне! Завдяки вбудованому 4G LTE-модему та слоту для SIM-карти все, що вам потрібно – це вставити SIM-карту та увімкнути роутер. Використання Wi-Fi у мережі 4G LTE ще ніколи не було настільки простим. Спільний доступ до мережі 4G Використовуйте можливості 4G LTE на повну потужніс...Налаштування не потрібне!
Завдяки вбудованому 4G LTE-модему та слоту для SIM-карти все, що вам потрібно – це вставити SIM-карту та увімкнути роутер. Використання Wi-Fi у мережі 4G LTE ще ніколи не було настільки простим.

Спільний доступ до мережі 4G
Використовуйте можливості 4G LTE на повну потужність та завантажуйте файли зі швидкістю до 150 Мбіт/с разом із TL-MR6400. TL-MR6400 забезпечить вам спільний доступ до мережі 4G LTE для багатьох пристроїв Wi-Fi, дозволяючи переглядати HD-відео, завантажувати файли і вести відеоконференції без розривів з'єднання.

Wi-Fi там, де він потрібен
TL-MR6400 забезпечує неперевершену зручність у роботі. Пристрій є відповідним Wi-Fi рішенням для різного робочого середовища: для дому, для офісу, далеко від міста або на виробничому майданчику.

Доступ в інтернет до 32 пристроїв одночасно
Роутер TL-MR6400 може забезпечувати підключення до мережі 3G/4G до 32 пристроїв, наприклад, для планшетів, ноутбуків та смартфонів. Порти LAN також можуть підключати до Інтернету дротові пристрої, наприклад робочі станції.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.